Kourtney Kardashian i Travis Barker pilnie przygotowują się do roli rodziców. Rozwiązanie ma nastąpić już wkrótce, a tymczasem celebrytka pokazała w jakim stylu urządzi pokój swojego synka.

Kourtney Kardashian

44-letnia Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie pięknej kołyski z jesionu, która kosztuje aż 40 000 zł. Dziecięca pościel została przygotowana z neutralnym materacem i ozdobiona uroczym pluszowym niebieskim pluszakiem. Cena tej luksusowej kołyski może przyprawić nas o zawrót głowy, ale wygląda na to, że para przygotowuje się na przywitanie swojego dziecka z prawdziwym rozmachem.

Kourtney Kardashian potwierdza, że zaszła w ciążę w naturalny sposób: „Boski plan”

Kołyska została umieszczona przed dwoma dużymi oknami wychodzącymi na zielony ogród na posiadłości pary w Kalifornii. Niezwykła kołyska to jednak tylko jedno z elementów przygotowań Kourtney i Travisa do narodzin dziecka. Kardashian, która już jest mamą trójki dzieci – synów Masona i Reigna oraz córki Penelope ze związku z Scottem Disickiem, szykuje się na powitanie swojego pierwszego dziecka z Travisem Barkrem, perkusistą znanym z zespołu Blink-182.

Jej ciąża nie była jednak bezproblemowa. W ubiegłym miesiącu Blink-182 musiał przełożyć swoją trasę po Europie po tym, jak Barker musiał wrócić do domu z powodu nagłej sytuacji rodzinnego charakteru. Kardashian później ujawniła, że musiała przejść przez „pilną operację płodu,” aby uratować życie ich nienarodzonemu dziecku.

„Na zawsze będę wdzięczna moim niesamowitym lekarzom za uratowanie życia naszego dziecka,” napisała na Instagramie po tym przerażającym przeżyciu.

Kim Kardashian mówi, że „NIGDY nie próbowała piwa” i zaczęła popijać alkohol w wieku 42 lat

Niemniej jednak Kourtney teraz jest o wiele odważniejsza i przestała się martwić. „Teraz codziennie rozmawiam z dzieckiem, zachowuję pozytywne nastawienie, trzymam głowę wysoko i odmawiam dużo modlitw,” wyznała.

Kourtney i Travis pobrali się w nieformalnej ceremonii w Las Vegas w kwietniu 2022 roku, a kilka dni później zawarli związek małżeński w Santa Barbara, Kalifornia. Następnie powiedzieli sobie „tak” w obecności przyjaciół i rodziny podczas wystawnego ślubu we Włoszech w maju. Travis oświadczył się Kourtney w październiku 2021 roku, po niemal roku randkowania.