Kourtney Kardashian (45 l.) żyje najlepszym życiem. Celebrytka opublikowała serię zdjęć na swoim Instagramie, na którym pokazała swojego 9-miesięcznego syna Rocky’ego, którego ma z perkusistą BLINK*182 Travisem Barkerem (48 l.).

14-letni syn Kourtney Kardashian właśnie dołączył do Instagrama

Gwiazda reality show, która urodziła swoje 4. dziecko w listopadzie 2023 roku, podpisała galerię „letnie przygody: część 1”. Na zdjęciach widać ją z Rockym, któremu ukryła twarz, a także ujęcia z ostatnich tygodni, które spędziła z ukochanym i rodziną. Na jednym z ujęć Rocky jeździ w chodziku, a na innym widać ją z wózkiem.

Choć Kourtney Kardashian nie ujawniła jeszcze, jak wygląda Rocky, wiemy, że potrzebował natychmiastowej operacji płodu z powodu rzadkiej choroby płuc i że aktualnie śpi z rodzicami w łóżku, co jest aktualnie popularną techniką wychowania.

Wszystkie Dzieci Kourtney Kardashian

14 grudnia 2009 roku Kardashian-Barker powitała na świecie swojego pierworodnego syna, Masona, z ówczesnym chłopakiem, Scottem Disickiem. Kiedy się urodził, wyznała, że zaczęła prowadzić zdrowszy tryb życia.

8 lipca 2012 roku para powitała na świecie swoje drugie dziecko, Penelope. Zaś 14 grudnia 2014 roku trzecie dziecko, Reigna. Przypadkowo urodził się tego samego dnia, w którym przyszedł na świat jego starszy brat.

Kourtney Kardashian-Barker wychowuje swoje dzieci ze swoimi partnerami. Scott Disick mimo wielu problemów w związku jest zaangażowany w wychowanie trójki dzieci.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: