Gwiazda reality show Kourtney Kardashian (44 l.) i muzyk Travis Barker (48 l.) zostali rodzicami swojego pierwszego, wspólnego dziecka. Wiele źródeł z USA potwierdziło, że Kourtney urodziła w zeszłym tygodniu chłopca po ponad 2 latach zmagań z zajściem w ciążę. Para próbowała różnych metod zapłodnienia. ale bezskutecznie, aż do zeszłego roku, kiedy Kourtney Kardashian zaszła w ciążę w sposób naturalny.

44-letnia Kourtney Kardashian urodziła!

Travis kilka dni przed porodem wyjawił imię ich syna. Rocky Thirteen Barker. Jego syn będzie nosił imię, jak on twierdzi „Na cześć najlepszego filmu o boksie w historii”. A co do 13-stki, perkusista wyznał, że to najwspanialsza liczba, ma ją nawet wytatuowaną.

Rocky 13 Barker

To kolejny hołd w stronę Sylvestra Stallone, który stworzył postać Rocky’ego Balboy na podstawie własnych doświadczeń. Gwiazdor akcji otrzymał nawet za nią Oscara. A niedawno pisaliśmy, że reżyserka Greta Gerwig wyznała, że postać Kena z jej najnowszego filmu „Barbie” zainspirował właśnie on. Dodała także, że go uwielbia, podobnie jak… Ryan Gosling.

Ryan Gosling „kocha” Sylvestra Stallone. Zaskoczeni?

Sylvester Stallone (77 l.) oprócz ostatnich, niespodziewanych wyróżnień ze strony branży, właśnie cieszy się swoim najnowszym dziełem, filmem dokumentalnym „Sly”, który dostępny jest od kilku dni na Netflix. Warto zobaczyć i dowiedzieć się trochę więcej, o co chodzi w fenomenie Sylvestra Stallone.

Malec jest 4. dzieckiem Kourtney Kardashian i 3. Travisa Barkera.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: