Jennifer Lopez (50 l.) mogłaby już spokojnie wycofać się z show-biznesu i żyć dostatnio w luksusowej posiadłości. Tymczasem diva wciąż podejmuje nowe wyzwania, gra w kolejnych filmach, wypuszcza na rynek następne produkty i robi wokół siebie taki szum, jakiego nie jest w stanie wykreować żadna inna gwiazda.

Jennifer Lopez promuje swoje nowe perfumy bez biustonosza

Po premierze nowego filmu przyszedł czas na inną aktywność. JLo zajmuje się właśnie promocją swoich nowych perfum. Wczoraj u boku narzeczonego, Alexa Rodrigueza, piosenkarka lansowała produkt na evencie.

50-letnia Jennifer Lopez 20 lat PÓŹNIEJ wygląda LEPIEJ w słynnej kreacji jungle dress niż jako 30-latka (ZDJĘCIA)

Jennifer wystroiła się na imprezę w biały kostium i dodatki w tym samym kolorze. Uwagę zwracał dekolt Jenn – aktorka nie założyła pod żakiet ani biustonosza, ani topu, ani bluzki. Nic więc dziwnego, że fotoreporterzy mieli co robić – pstrykali jak szaleni fotki seksownej Jenn z wyeksponowanym biustem.

Wiele kobiet taką stylówkę uznałoby za niekomfortową. Konieczność kontrolowania dekoltu byłaby dla nich udręką. Ale nie dla Jennifer! Ona z szerokim uśmiechem, pełna seksapilu i emanująca pewnością siebie tylko czekała na kolejne fotki.

11-letnia córka Jennifer Lopez to cały tata! Emma nie wdała się w mamę (ZDJĘCIA)

Sexy czy tandetnie?

Jennifer Lopez w Nowym Jorku promuje nowe perfumy, fot. Forum, Mega Agency, Mega

 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, fot.  Forum, Backgrid USA, Fernando Ramales / BACKGRID

Jennifer Lopez, fot.  Forum, Mega Agency, Mega