Courteney Cox (59 l.), podobnie, jak inne gwiazdy poddała się najnowszemu trendowi… kąpania się w wodzie z lodem. Kiedy my w Europie morsujemy w jeziorach, hollywoodzkie gwiazdy używają do tego własnych…basenów. Aktorka opublikowała wideo i serię zdjęć, na których prezentuje swoją szczupłą sylwetkę.

Courteney Cox sprzedała swój dom, bo był… nawiedzony

Mimo, że Courteney Cox martwiła się o mało stylowe buty z neoprenu, uwaga bez wątpienia skupiła się na jej półnagim ciele, które zostało podkreślone przez skąpe bikini.

Jednak wideo nie było jedynym godnym uwagi momentem z jej ostatniego „zrzutu” w social mediach, którym podzieliła się aktorka. Cox załączyła także urocze fotosy ze swoją kumpelą z „Przyjaciół” Lisą Kudrow, a także z przyjaciółką, aktorką Laurą Dern i jej mamą, Diane Ladd.

Courteney Cox w bikini

Courteney Cox w bikini

W ostatnich latach Courteney Cox mówiła otwarcie i szczerze o godzeniu się ze starzeniem, ujawniając, że żałuje, że zdecydowała się na użycie wypełniaczy i zabiegów chirurgii estetycznej.

Courteney Cox o sobie, „O kur**, ale wyglądałam dziwnie”

To była całkowita strata czasu i żałuję, że nie uległam presji posiadania wypełniaczy”, powiedziała w zeszłym roku magazynowi „Woman”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: