Courteney Cox (57 l.) bardzo szczerze opowiada o swoich zabiegach chirurgii plastycznej, których „dopuściła się” wiele lat temu. Aktorka i influencerka, której profil na Instagramie obserwuje 12 milionów osób, właśnie promuje swój nowy serial komediowo-horrorowy „Shining Vale” (amerykańska premiera 6 marca 2022).

Courteney Cox pochwaliła się 17-letnią córką

Courteney Cox o swoich operacjach plastycznych

Czuję się, jakbym była młoda. Mam wielu przyjaciół po t30-tce i nie myślę o tym. Dla mnie jesteśmy w tym samym wieku, dopóki nie zacznę o tym myśleć – powiedziała Courteney Cox.

Gwiazda „Przyjaciół” wyznała, że gdy zaczęły dochodzić ją słuchy o tym, że jej  wygląd jest szeroko komentowany, powiedziała sobie, że ​​nadszedł czas, kiedy zdała sobie sprawę, że musi „przestać” korzystać z zabiegów i wypełniaczy.

Courteney Cox o swoich operacjach plastycznych

Aktorka, jak wiele kobiet nie radziła sobie z upływającym czasem. Myślała, że dzięki zabiegom i operacjom plastycznym zatrzyma czas, a nawet go odwróci. Niestety w pewnym momencie Courteney Cox już nie przypominała samej siebie.

Courteney Cox rozmawiała z Angeliną Jolie, jak ze śmieciem

O Boże, tak trudno to nawet usłyszeć lub powiedzieć. Nie mogę w to uwierzyć. Nie ma nic złego w wieku 60 lat, po prostu nie mogę w to uwierzyć. Czas płynie tak szybko. Nie ma wątpliwości, że jestem bardziej ugruntowana, tak wiele się nauczyłam w swoim życiu — z czego czerpać radość, czego próbować robić więcej, a co odpuścić – wyznała w rozmowie z The New York Times.

Courtney Cox jako Monica Geller, fot. AKPA

Przyjaciele Friends serial komediowy, USA 1994 scena z: Courteney Cox fot. AKPA

Johnny McDaid, Courteney Cox. Fot. Faye Sadou/AdMedia (Credit Image: © Faye Sadou/AdMedia via ZUMA Wire)

Fot. Forum

Courteney Cox (dziś)