Courteney Cox (59 l.) chwilę po hołdzie, jaki złożył na Instagramie Matt LeBlanc, opublikowała poruszający wpis w social mediach. Aktorka, która przez lata grała ekranową miłość Matthew Perry’ego (54 l.) wyznała, że „jest bardzo wdzięczna za każdą chwilę, którą z nim spędziła”. Jennifer Aniston, która podobno bardzo ciężko znosi stratę przyjaciela z planu jeszcze nie opublikowała nic związanego z jego śmiercią. A to na jej „hołd” czekają fani „Przyjaciół”.

Matt LeBlanc przerywa milczenie 2 tygodnie po śmierci Matthew Perry’ego

Jestem bardzo wdzięczna za każdą chwilę, którą spędziłam z tobą, Matty, i tęsknię za tobą każdego dnia […] Aby przedstawić trochę historii, Chandler i Monica to miał być przelotny romans w Londynie. Ale dzięki reakcji publiczności był to początek ich historii miłosnej […] W tej scenie, zanim zaczęliśmy kręcić, szepnął mi zabawną kwestię, którą miałem powiedzieć. Często robił takie rzeczy. Był zabawny i miły”, wyznała.

Courtney Cox cierpi po stracie przyjaciela

Aktorka, która zauważyła, że jest „tysiąc chwil”, do których może wrócić, zamieściła swój post zaledwie kilka godzin po tym, jak Matt LeBlanc stał się pierwszą gwiazdą „Przyjaciół”, która od czasu straty podzieliła się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.

Matthew Perry o Davidzie Schwimmerze, „Jestem ci winien jakieś 30 mln dolarów”

Przypominamy, że Matthew Perry zmarł przedwcześnie 28. października w wyniku utonięcia w swoim domu w dzielnicy Pacific Palisades w Los Angeles. Miał 54 lata.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: