Matka Beyoncé, Tina Knowles, pokazała swoje bujne kształty w serii zdjęć, które opublikowała na swoim Instagramie. Pani Knowles odważnie pozuje w ubraniach z kolekcji Ivy Park, komentując, że „KAŻDY w kolekcji znajdzie coś dla siebie”.

Beyonce ukradła pomysł na okładkę płyty od DODY

68-latka pokazała się w komplecie z Ivy Park. Odważna stylizacja składa się z niebieskich legginsów we wzór kwiatowy w połączeniu z krótkim topem i kaftanem z przeźroczystej tkaniny. Tina Knowles uzupełniła całość bujnymi lokami, lustrzanymi okularami przeciwsłonecznymi, sandałkami na obcasie i kapeluszem.

68-letnia Tina Knowles

Dumna mama, którą można znaleźć w mediach społecznościowych pod pseudonimem Tina Lawson, skorzystała z okazji, by promować najnowsze dzieło swojej córki „Renaissance”, a jednocześnie pozując w ciuchach córki w mediach społecznościowych.

Niemożliwe, że córka Beyonce ma zaledwie 10 lat! Wygląda dojrzale

Możesz być tą dziewczyną w każdym wieku w IVY PARK […] „IVY PARK ma coś dla każdego, nawet dla mnie! […] Idealne popołudnie z tymi, których kocham w mojej czapce na safari IVY PARK ! Słuchasz Renaissance wskazówka, czy ktoś widzi białe buty? – można poczytać w opisach pod postami Tiny.

Tina Knowles Fot. Kirby Lee-USA TODAY Sports