Kourtney Kardashian (41 l.) uchodzi za surową matkę. W jej domu dzieci musza przestrzegać pewnych reguł. Kourt razem z Scottem Disickiem doczekała się trójki dzieci. Wspólnie wychowują 10-letniego Masona, 5-letniego Reigna i 7-letnią Penelope. Dziewczynka podgląda sławną mamę i już pożycza rzeczy z jej garderoby.

Penelope Disick ze szczeniaczkiem. Urocze zdjęcie córki Kourtney

Penelope Disick w butach na obcasie

Kourtney Kardashian nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo daje jej najwięcej radości. Celebrytka z tego powodu chciała odejść z rodzinnego show – jak powiedziała w rozmowie z siostrami, chce mieć więcej czasu dla swoich dzieci. Te wyznanie doprowadziło do kłótni pomiędzy nimi – Kim wychowuje czwórkę pociech i ma na głowie prowadzenie milionowych biznesów, a i tak znajduje czas na kręcenie rodzinnego reality-show.

SZOK! Scott Disick chce mieć 4 dziecko z Kourtney Kardashian

Penelope Disick ma dopiero 7 lat, ale już może pochwalić się imponującą garderobą, wypełnioną markowymi ubraniami. Jednak dziewczynka równie często zagląda do szaf mamy.

Razem z koleżanką postanowiły urządzić mini pokaz mody. Penelope wystąpiła w różowym dresie, okularach przeciwsłonecznych w retro stylu i założyła buty na obcasie Kourtney, które miały przezroczystą koturnę.

Fani zaczęli spekulować, że 7-latka może pójść w ślady swojej cioci, Kendall Jenner i w przyszłości będzie podbijać modowe wybiegi.

Kourt była wielokrotnie krytykowana za to, w jaki sposób ubiera dzieci, które mają w swojej szafie ubrania warte fortunę. Fani zarzucają jej również, że Penelope wygląda zbyt dojrzale jak na swój wiek.

Dziewczynka mimo to świetnie się bawi podbierając mamie ubrania. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto w młodości nie podkradał ubrań z szafy mamy.

Podobna do Kourt?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Fani PISZCZĄ z zachwytu. Kourtney Kardashian znów dodała zdjęcie ze Scottem Disickiem

7-letnia córka Kourtney Kardashian, Penelope w płaszczu Gucci (FOTO)

Kourtney Kardashian na lunchu z dziećmi – jej córka tym razem była ubrana stosownie do swojego wieku (ZDJĘCIA)

Penelope Disick razem z Kourtney i Scottem wychodzą z restauracji.

Kourtney Kardashian z córką i Scottem Disickiem. Fot.Forum/ Backgrid USA.

Kourtney Kardashian z Penelope.

Kourtney Kardashian z córką. Fot.Forum/BACKGRID USA.