Kourtney Kardashian (44 l.) spodziewa się kolejnego dziecka, a pierwszego z nowym mężem Travisem Barkerem (47 l.). Gwiazda „The Kardashians”poszła na całość i w uroczy sposób ogłosiła ekscytujące wieści podczas piątkowego koncertu Barkera z jego zespołem Blink-182 w Los Angeles.

Kourtney Kardashian i Travis Barker podjęli trudną decyzję

Gdy jej mąż występował na scenie, Kourtney Kardashian podniosła tablicę z napisem „Travis, jestem w ciąży”. Tego jeszcze nie było, ale wydaje się to być wyjątkowo wzruszający sposób, by poinformować swojego partnera o tym, że spodziewa się z nim dziecka.

Kourtney Kardashian jest w ciąży

Przypominamy, że para wzięła ślub we Włoszech rok temu, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Wielokrotnie przez ten czas wyrażali chęć posiadania wspólnego dziecka, „zrobiła wszystko, aby zajść w ciążę, włączając in vitro i różne ziołowe leki z zasobów medycyny wschodu.

Kourtney Kardashian wściekła na fanów za te spekulacje

To będzie 4. dziecko Kourtney Kardashian, po Masonie (13 l.), Penelope (10 l.) i Reignie (8 l.), zaś  Travis Barker ma również dzieci z byłą żoną Shanną Moaklerm: Landona (19 l.), Alabamę (17 l.) i 24-letnią pasierbicę Atianę.