Kilka dni temu prawicowy portal Niezależna.pl, podał informację jakoby Maciej Stuhr (40 l.) miał zostać wyśmiany przez grupę ludzi w Teatrze Polonia. Osoby te, miały go „wyklaskać”, krzycząc „brawo”, gwizdać i przeszkadzać w spektaklu. Sposób ten był ośmieszeniem artystów kolaborujących z wrogiem między innymi podczas II Wojny Światowej.

Zobacz więcej: Maciej Stuhr potraktowany jak niemiecki kolaborant!

Jak się jednak okazuje, Krystyna Janda, która jest właścicielką Teatru, w którym grał Stuhr, udostępniła krótki film z tego wydarzenia. Wideo potwierdziło jej słowa, że klaskał jedynie jeden, starszy pan… i to właśnie jego „wyklaskała” publiczność.

Portal „niezależna” nie odniósł się jeszcze do tej odpowiedzi. Wiadomo, najlepiej od razu kogoś zaatakować, a potem tego nie sprostować. Przykre.

Zobacz więcej: „GWIAZDY MAJĄ CZERWONE PAZURY” – PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY JANDY

Czy Maciej Stuhr mógłby domagać się rekompensaty od „Niezależnej” za jej artykuł? Czy może uważacie, że działanie tego „klaszczącego pana” było jednak właściwe?

BOSKA, 29.03.2016

Oto przebieg incydentu podczas spektaklu "Boska" w dniu 29 marca 2016 r. Film nagrany przypadkowo przez jednego z widzów. Wyklaskuje, według naszych ustaleń, pan Wojciech, autor plakatu "Achtung Russia!" i współzałożyciel Ruchu Higieny Moralnej.

Opublikowany przez Krystyna Janda na 1 kwietnia 2016

Szanowni Państwo chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania, pana Macieja Stuhra w…

Opublikowany przez Krystyna Janda na 30 marca 2016

Afera z

Afera z