Agata i Piotr Rubikowie kilka miesięcu temu poinformowali fanów, że przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych. Cała rodzina od wielu lat podróżowała do słonecznego Miami i od zawsze marzyło im się, by na stałe zamieszkać w USA. Dlatego, gdy nadarzyła się okazja, nie zastanawiali się długo i spakowali cały swój dobytek w kilka walizek, zabrali psa i wsiedli w samolot, wszystko relacjonując na bieżąco na Instagramie. Od tamtej pory fani mają okazje śledzić przygody rodziny w słonecznym Miami i razem z nimi poznawać prawdziwe życie w USA.

Agata Rubik zaskoczona rzeczywistością w USA? „Dzieci są przerażone!”

Agata Rubik wylądowała na ostrym dyżurze w Miami. Miała problemy z oczami

Teraz okazuje się, że ich sielskie życie w Miami zostało nagle przerwane, a Agatę dopadły poważne problemy zdrowotne. Żona Rubika przekazała na Instagramie, że przez problemy z oczami wylądowała na ostrym dyżurze i miała okazję poznać od środka amerykańską służbę zdrowia:

W Miami mamy ponoć najlepszą poradnię okulistyczną w całych Stanach Zjednoczonych… na świecie nawet. Więc przyszliśmy, bo od jakiegoś czasu mam problem z oczami, a że do specjalisty jest się ciężko umówić z dnia na dzień, więc zasugerowano nam, żebyśmy przyszli na emergency. Jestem w trakcie badania (…). Siedzimy tutaj już prawie od godzinki – relacjonowała na stories

Na szczęście u Agaty nie stwierdzono nic poważnego i celebrytka zmaga się tylko z alergią. To jednak nie koniec problemów, ponieważ teraz czeka ją najstraszniejsza część – rachunek za wizytę „na emergency”. Internauci ostrzegli ją, że Stany Zjednoczone słyną z bardzo drogiej służby zdrowia:

Została stwierdzona u mnie alergia, nie wiadomo na co, być może na Miami… W każdym razie doktor kazał przecierać oczy, wpuszczać kropelki i podgrzewać. Niestety zapomniałam z Polski swojego podgrzewacza do oczu, muszę sobie tutaj kupić jakiś fajny (…). Teraz czekam na rachunek, bo dostałam od was wiele wiadomości, że będzie mnie to bardzo drogo kosztowało taka wizyta na emergency. Jestem bardzo ciekawa…

Agata Rubik zachorowała w USA. Koszty leczenia zwaliły ją z nóg

pasekkozak

Agata Rubik odpowiedziała, co dalej z życiem w Miami

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik mówi o powrocie do Polski

Agata Rubik mówi o powrocie do Polski

Agata i Piotr Rubik zdali prawo jazdy 

Agata i Piotr Rubik zdali prawo jazdy

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. AKPA

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agata Rubik planuje kolejne DZIECKO! "Wychodzą nam przepiękne dzieci"

fot. Instagram: agata_rubik

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA