Agnieszka Dygant (46 l.) ostatnimi czasy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka relacjonuje swój pobyt na wakacjach. Dygant może pochwalić się smukłym, wysportowanym ciałem. Chętnie dzieli się zdjęciami, na których prezentuje zdrowo wyglądającą i wysportowaną sylwetkę na tle zachwycających krajobrazów.

Agnieszka Dygant wypoczywa nad polskim morzem. W skąpym bikini zrobiła furorę!

Agnieszka Dygant prezentuje wyćwiczone ciało w seksownym bikini

Aktorka latem coraz częściej dodaje fotki swojej figury w bikini, co wcześniej było rzadkością. Tym razem Agnieszka pozowała na słonecznej plaży w skąpym bikini. Na sobie miała czarne okulary i duży uśmiech. Widać, ze urlop jej służy.

A może rzucić to wszystko i wrócić do Wawy? Jak się sprężę to może nawet zdążę na rosół niedzielny. Zatęskniłam… czy jak??? – zastanawiała się aktorka na Instagramie.

Będąc w raju Agnieszce Dygant zaczęło brakować Polski. Fani w komentarzach nie szczędzili słów uznania i pochwały. Oczywiście znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili że warto zjeść kotleta. Nie od dzisiaj wiadomo, że taka sylwetka wymaga ciężkiej pracy i systematyczności. Agnieszka z pewnością wyrobiła się z formą do lata 🙂

Agnieszka Dygant

Co myślicie o figurze Agnieszki Dygant?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Dygant o wizycie w Cannes z Małgorzatą Kożuchowską: Bardzo się ucieszyłyśmy, że mogłyśmy pojechać tam razem

Agnieszka Dygant bez MAKIJAŻU: Szczęściarz, kto ma taki widok budząc się rano

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie z wakacji, a na nim swoją MAMĘ (Instagram)