Agnieszka Hyży 10 lat temu związała się z Grzegorzem Hyży. W listopadzie 2021 roku powitali na świecie syna Leona po wielu latach starań. Nie jest to jednak jej pierwsze dziecko – ma jeszcze 10-letnią córkę Martę z poprzedniego związku z Mikołajem Witem.

Agnieszka Hyży zaraziła się od dzieci. Jej twarz nie wygląda najlepiej

Agnieszka Hyży w kostiumie kąpielowym

Agnieszka Hyży aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie i chętnie dzieli się bolączkami macierzyństwa. Teraz podzieliła się z fanami, jak wygląda jej figura w stroju kąpielowym. Nie zamierzała używać photoshowa, jak wielu influencerów, tylko pokazać jak naprawdę wygląda jej ciało po dwóch ciążach.

Agnieszka Hyży ma trudne relacje z córką? „Wolałaby mieć nieznaną mamę”

Okazuje się, że prezenterka mimo że jest niezwykle szczupła, także boryka się z tzw. boczkami, jak wiele kobiet. Internauci docenili Hyży, że nie wstydziła się ich pokazać:

BOCZKI FOCZKI. Wrzuciłam dziś w instagramowym dzienniczku, zwanym instastory, zdjęcie (notabene zrobione przez Córkę). Ilość wiadomości, jaka pojawiła się w mojej skrzynce, mocno mnie zaskoczyła. Nie sposób odpisać na wszystkie. Nie spodziewałam się, że pokazanie „boczków” ( są, może nie było kiedyś, ale pewnie zostaną na dłużej) otworzy wiele dyskusji, ale też otrzymam sporo wartościowych historii – przyznaje.

Agnieszka Hyży zabrała się za włosy teściowej: „Zgadza się na wszystkie moje szalone pomysły”

Zapewnia, że nie mam problemu z tym, by pokazać swoje boczki na dłużej niż 24h, jak na InstaStory.

Od zawsze mówiłam, że social media nie pokazują całej, nagiej prawdy, zakrzywiają i przekręcają. Można tu często być kim się chce i równie często wyglądać tak jak chce. A to w dużej mierze zależy już tylko od „twórcy”. Cieszy mnie, że pokazywanie niedoskonałości, normalności i realności zaczyna być trendem. A na koniec, dobrego czasu w wakacje Wam życzę. Na bok nie pójdę, skakać w bok też nie będę, ale w boczki mi pójdzie – śmieje się Hyży.

Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA