Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży rok temu podzielili się radosną nowiną – para w listopadzie 2021 powitała na świecie synka Leona. Nie jest to jednak pierwsze dziecko Agnieszki, która ma 9-letnią córkę Martę z poprzedniego związku z Mikołajem Witem.

Agnieszka Hyży zapytana, jak rozwiązuje problemy w związku: „mąż mnie uczy od wielu lat jednego…”

Agnieszka Hyży opowiedziała jakiej przyszłości nie chce dla swojej córki

W najnowszym rozmowie w podcaście „Tak Mamy” dla Ofeminin, Agnieszka Hyży otworzyła się w temacie swojej kariery oraz wychowywania dzieci. Jak się okazuje, prezenterka nie chce, by jej pociechy, a w szczególności 9-letnia córka Marta poszła w ślady matki. Zamiast tego namawiają dziewczynkę, by wyjechała na studia za granicę:

Ja i jej tata znamy ten medialny świat od podszewki, więc cały czas mówimy, żeby wyjechała z kraju i najlepiej studiowała za granicą. To może nie jest do końca dobre, bo pewnie przelewamy na nią jakieś nasze ambicje. No ale jeśli pytasz, czy chciałabym, żeby poszła moją drogą, to niekoniecznie. […] Nie chciałabym, żeby Marta była w show-biznesie, dlatego tak bardzo ją przed tym chronię.

Agnieszka Hyży nie musi się jednak martwić o ambicje córki względem show-biznesu i gwiazdorskiego życia, ponieważ dziewczynka unika rozgłosu i nie ciągnie jej do ścianek i błysku fleszy. Okazuje się, że córka Agnieszki Hyży nie jest również zadowolona z rozgłosu i sławy otaczających jej mamę:

Ona też nie do końca jest zadowolona z tego naszego medialnego życia. Bo wielokrotnie była świadkiem trudnych rozmów na ten temat i widziała, co się dzieje. Więc chyba nie chce w tym uczestniczyć. No i mówiła mi kilka razy, że wolałaby mieć nieznaną mamę.

Agnieszka wyznała też, czego najbardziej boją się razem z Grzegorzem w kwestii wychowywania dzieci:

Nigdy nie chcielibyśmy z Grześkiem usłyszeć od naszych dzieci, że spie***liliśmy im życie. Bo dziecka nie będzie interesować, o co chodziło, czy bardziej była winna matka czy ojciec, czy to matka powiedziała coś na ojca, czy ojciec na matkę. To naprawdę nie będzie miało żadnego znaczenia.

Myślicie, że 9-letnia latorośl Agnieszki jeszcze kiedyś zmieni zdanie co do show-biznesu?

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Agnieszka Hyży wychwala Grzegorza w roli ojca: „mam poczucie, że jesteśmy rodzicami na równych zasadach”

Agnieszka Hyży pokazała BRZUCH po porodzie

Agnieszka Hyży pokazała ciało po porodzie!

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży zaszczepiła córkę. Spotkała się z ogromnym hejtem