Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży są parą od 10 lat. Pobrali się w 2015 roku w Rzymie. Starają się swoje życie prywatne zachować tylko dla siebie. Mało publikują wspólnych fotografii w sieci, a Grzegorz nawet na rok zniknął ze social-mediów.

Agnieszka Hyży w ostrych słowach o hejcie po śmierci 15-letniego Mikołaja Filiksa

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży już nie raz udowodniła, że ma bardzo dobre relacje z teściową, czyli mamą Grzegorza Hyży. Kiedy był Dzień Teściowej opublikowała z nią wspólne zdjęcie na swoich social mediach i złożyła jej życzenia.

Agnieszka Hyży chwali się wózkiem swojej najmłodszej pociechy. Cena całkiem przyziemna

Dziś znów pojawiło się zdjęcie z teściową na profilu instagramowym prezenterki. Okazuje się, że Agnieszka z mamą Grzegorza ma jeszcze lepszy kontakt niż myśleliśmy. Pani Małgorzata ma do prezenterki ogromne zaufanie i pozwoliła jej zająć się swoimi włosami. Agnieszka odświeżyła kolor włosów teściowej i do tego wykonała jej modne fale.

Od czasu do czasu w moich mediach społecznościowych pojawia się Ona…TEŚCIOWA! Niezwykle jest to, że zgadza się na wszystkie moje szalone pomysły. Trafił swój na swego. Uruchomiłam salon fryzjerski w domu AH!SALON, zaprosiłam na farbowanie i….efekty na story! Użyłam do tego farb L’Oreal Preference. Czy Wy też uważacie, że osiągnęłyśmy efekt jak z salonu ? – napisała prezenterka.

Agnieszka Hyży pokazała jak karmi piersią synka. „Rzadko publikuję TAK PRYWATNE kadry z mojego życia”

Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Hyży przyłapana po raz pierwszy po porodzie. Zobaczcie jakim wózkiem wozi sę jej syn Leon!

Agnieszka Hyży, fot. AKPA

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak