Agnieszka Kaczorowska (28 l.) przebywa razem z mężem Maciejem Pelą i córką Emilią na wakacjach na Krecie. Tam z ukochanym świętują drugą rocznicę ślubu. Tancerka pokazuje mnóstwo zdjęć, teraz zaprezentowała się w bikini.

Agnieszka Kaczorowska mówi o powrocie do pracy. Fanka: „Uważam, że ta wypowiedź krzywdzi wiele mam”

Agnieszka Kaczorowska w bikini

Agnieszka Kaczorowska ponad dwa lata temu schudła około 10 kilogramów. Gwiazda jednak nie zawdzięcza tego tylko diecie czy treningom. Według niej najważniejsze jest to, aby pokochać i zaakceptować siebie.

Przyszedł moment totalnego poddania się. Stwierdzenia że nie mam siły, że nie chcę być uzależniona od swojego wyglądu. Chce cieszyć się życiem i być zdrowa. Wtedy bardzo intensywnie zaczęłam pracować nad PRAWDZIWĄ miłością do siebie i swojego ciała. Nie, moje ciało nie zmieniło się po miesiącu… Choć po roku już widziałam efekty – nic nie zmieniając w swoim żywieniu czy ilości ruchu. Zawsze trenowałam, zawsze tańczyłam, wiec dodatkowy sport nie był potrzebny mojemu zdrowiu, a tylko powodował ogrom zmęczenia- pisała.

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

Aktorka rok temu urodziła córkę i bardzo szybko wróciła do formy porodzie. Widać to na zdjęciu w bikini, które opublikowała na Instastories.

Agnieszka Kaczorowska w bikini

Agnieszka Kaczorowska w bikini fot. Instagram/agakaczor

Zgadzacie się z tym, jak wiele zmienia samo podejście do swojego ciała?

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance fot. AKPA