Agnieszka Kaczorowska (27 l.) na każdym kroku podkreśla, że znajduje się w najlepszym momencie swego życia.

Zobacz: WOW! Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się szczupłą sylwetką (ZDJĘCIA)

Gwiazda „Klanu” i uczestniczka wielu edycji „Tańca z gwiazdami” wróciła dziś na swoim Instagramie do czasu, gdy wyglądała inaczej i ważyła trochę więcej. Celebrytka pisze, że swą metamorfozę zawdzięcza po części swemu mężowi, ale nie tylko jemu:

Moja metamorfoza to nie tylko zasługa tego Pana, który stoi obok mnie na drugim zdjęciu, aczkolwiek miał on swój wpływ…😌😉 – zaczyna Kaczorowska.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie swoją NOWĄ jadalnię

Dalej tłumaczy, że odpowiednia dieta też nie zdziałała cudów. W jej przypadku za przemianę fizyczną odpowiada przemiana wewnętrzna:

To też nie dieta cud i specjalny zestaw ćwiczeń. To również nie operacje i zabiegi. To MIŁOŚĆ. ❤️ Multum miłości w moim życiu. Na pierwszym miejscu miłość do siebie.🥰 Tak, chcę Wam wykrzyczeć – kochajcie się prawdziwie Drogie Kobiety ! ❤️ To praca, którą niektóre z nas muszą wykonać, aby się zmienić. Czasem świetnym początkiem jest dieta i ćwiczenia…ale u mnie pilnowanie jedzenia oraz mocny trening był od 6. roku życia. Ja potrzebowałam spać na ziemię, aby się odbić ze zdwojoną siłą! Potrzebowałam gruntownego porządku w głowie. Trwało to przez kilka lat i jeśli ktoś mnie obserwował, to mógł dojrzeć wzorcową sinusoidę…raz na górze, raz na dole – wspomina dawne czasy Kaczorowska-Pela.

Czytaj też: WOW, co za metamorfoza, Katarzyna Skrzynecka drastycznie skróciła włosy i wygląda BOSKO!

Teraz czuję, że naprawdę jestem w najlepszym momencie swojego życia.❤️ – pisze Agnieszka. I dodaje: – Niektórych to bardzo denerwuje, niektórzy twierdzą, że spadło mi to wszystko z nieba… a ja WIEM ile pracy w to włożyłam! Tej wewnętrznej również. Wiem również, że czeka mnie pewnie jeszcze wiele wyzwań, ale teraz wiem jak sobie z pewnymi rzeczami radzić, co jest dla mnie ważne i czego chcę od życia. Dlatego właśnie kocham żyć❗️❤️ Niczego w życiu nie dostaje się w prezencie. Każdy ma inny start i każdy ma inne wyzwania. Natomiast każdy może iść w wymarzonym kierunku i każdy ma w sobie siłę, aby dojść do celu. ❤️ _________ – kończy swój motywacyjny wpis tancerka.

Agnieszka Kaczorowska w Cosmo: Kiedy przybrałam na wadze kilka kilogramów…

Zobaczcie starsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej – gdy miała 20 i nieco więcej lat. Widać, że dziś jest bardziej szczęśliwa i spełniona?

View this post on Instagram

Dziś internet przypomniał mi bardzo stare czasy…😂😂😂 Tak, po lewej to TEŻ JA – rok 2013 👉🏻 rok bez tańca i rok ewidentnych pomyłek.🙈 Po prawej nasz ostatni czerwony dywan w listopadzie 2019 👉🏻 w roku szczęścia, miłości…roku zostania mamą.💞 _________ Moja metamorfoza to nie tylko zasługa tego Pana, który stoi obok mnie na drugim zdjęciu, aczkolwiek miał on swój wpływ…😌😉 To też nie dieta cud i specjalny zestaw ćwiczeń. To również nie operacje i zabiegi. To MIŁOŚĆ. ❤️ Multum miłości w moim życiu. Na pierwszym miejscu miłość do siebie.🥰 Tak, chcę Wam wykrzyczeć – kochajcie się prawdziwie Drogie Kobiety ! ❤️ To praca, którą niektóre z nas muszą wykonać, aby się zmienić. Czasem świetnym początkiem jest dieta i ćwiczenia…ale u mnie pilnowanie jedzenia oraz mocny trening był od 6. roku życia. Ja potrzebowałam spać na ziemię, aby się odbić ze zdwojoną siłą! Potrzebowałam gruntownego porządku w głowie. Trwało to przez kilka lat i jeśli ktoś mnie obserwował, to mógł dojrzeć wzorcową sinusoidę…raz na górze, raz na dole. Teraz czuję, że naprawdę jestem w najlepszym momencie swojego życia.❤️ Niektórych to bardzo denerwuje, niektórzy twierdzą, że spadło mi to wszystko z nieba… a ja WIEM ile pracy w to włożyłam! Tej wewnętrznej również. Wiem również, że czeka mnie pewnie jeszcze wiele wyzwań, ale teraz wiem jak sobie z pewnymi rzeczami radzić, co jest dla mnie ważne i czego chcę od życia. Dlatego właśnie kocham żyć❗️❤️ Niczego w życiu nie dostaje się w prezencie. Każdy ma inny start i każdy ma inne wyzwania. Natomiast każdy może iść w wymarzonym kierunku i każdy ma w sobie siłę, aby dojść do celu. ❤️ _________ Dziś z życzeniami miłości dla wszystkich i każdego z osobna. Tak po prostu, przy środzie, od serca.❤️ Bo każdy dzień jest dobry, aby zacząć coś zmieniać…😌 #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela #Pelakowelove #JAMama #JAKobieta

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska w 2013 roku

Agnieszka Kaczorowska w 2013 roku, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska na starych zdjęciach

Agnieszka Kaczorowska na starych zdjęciach, SK:, , fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

Agnieszka Kaczorowska 7 lat temu, fot. Niemiec/AKPA

 

Agnieszka Kaczorowska na starszych fotkach

Agnieszka Kaczorowska na starszych fotkach, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Kaczorowska na starszych fotkach

Agnieszka Kaczorowska na starszych fotkach, fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska w 2015 roku

Agnieszka Kaczorowska w 2015 roku, fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska dawniej

Agnieszka Kaczorowska dawniej, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

 Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą

Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, fot. Baranowski/AKPA