Agnieszka Kaczorowska (26 l.) i jej mąż Maciej Pela spodziewają się swojego pierwszego dziecka – będzie to dziewczynka. Tancerka udzieliła wywiadu dla magazynu „Viva”, w którym opowiedziała m.in. o trudnych początkach ciąży oraz obecności partnera przy porodzie.

Agnieszka Kaczorowska chwali się rosnącym brzuszkiem i pokazuje, co przygotował na obiad jej mąż

Agnieszka Kaczorowska o trudnych początkach ciąży

Agnieszka Kaczorowska bardzo źle znosiła pierwszy trymestr ciąży. Zdradziła, że naprawdę miała dość.

Pierwszy trymest ciąży był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości. Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: „Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”

scena z: Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

NOWE ZDJĘCIA AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ. POZUJE W BIKINI PODCZAS PODRÓŻY POŚLUBNEJ

Agnieszka Kaczorowska o obecności partnera przy porodzie

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela są w sobie bardzo zakochani. Ich relacja poszła do przodu bardzo szybko. Miała ona jednak pewne opory, co do jego obecności przy porodzie.

Dziś mogę już powiedzieć, że chciałabym, aczkolwiek na początku byłam zdecydowanie przeciwna. Obawiałam się, że może na tym ucierpieć sfera naszej seksualności.

ZOBACZ TAKŻE:

Agnieszka Kaczorowska zdradziła PŁEĆ dziecka

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w łóżku na okładce. Komentarze: „Na czyimś nieszczęściu szczęścia nie zbuduje”

Biust Agnieszki Kaczorowskiej w ciąży szaleje!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kiedyś wszystko kręciło się w moim życiu wokół tańca, potem wokół mojego biznesu 👉🏻 @danceworld_by_a_kaczorowska , a teraz wszystko kręci się wokół mojej rodziny... ❤️ Choć taniec, biznes i inne obszary mają swoje miejsce w mojej rzeczywistości, to tych dwoje - mąż @maciek.pela i nasza córeczka, jeszcze w brzuszku, przede wszystkim skradają moje myśli, serce, czas i zaangażowanie. ❤️ #Pelakowelove ____________________________ O naszym największym wyzwaniu jakim jest rodzicielstwo, do którego się przygotowujemy, możecie poczytać w wydaniu specjalnym @viva_magazyn 👉🏻 #VivaMama 👉🏻 od dziś w sklepach 👌🏻📖 ___________________________ 📷 @olgamajrowskaphotographer #Viva #magazynviva #sesjaciążowa #AgnieszkaKaczorowskaPela #agnieszkakaczorowska #MaciejPela @maciek.pela

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska