Agnieszka Kaczorowska (27 l.) domową kwarantannę spędza z mężem i córeczką. Aktorka na bieżąco relacjonuje, jak wygląda jej życie rodzinne, pokazuje wspólne chwile i nowy dom, którym nie może się nacieszyć.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jaki bałagan w restauracji zrobiła jej 7-miesięczna córeczka

Trudny czas dla „Pelaków” nie jest koszmarem – mają siebie i córeczkę, mają też nowy dom, który powoli wykańczają. Dziś tancerka zaprosiła instagramowych fanów do swej kuchni.

Miejsce, w którym Agnieszka i jej rodzina celebruje wspólne posiłki, jest urządzone w minimalistycznym stylu. Jasne ściany, drewniana podłoga, ciemne dodatki. Głównym elementem jadalni jest wielki stół – Agnieszka pisze, że marzyła o takim od dawna:

To że jesteśmy teraz cały czas w domu pozwala nam zająć się ostatnimi niedoróbkami… ale przede wszystkim pozwala nam nacieszyć się naszym miejscem na ziemi. Kocham nasz dom! Choć dalej w 100% nie jest gotowy…to uwielbiam wszystko co już jest! I uwielbiam to jak się tu czujemy! – pisze Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska pokazała POKOIK córki! Jest jak z BAJKI

I przechodzi do opisu jadalni:

Jadalnia. To tu zajadamy wszystkie posiłki i to tu będą odbywać się rodzinne spotkania. Marzyłam o dużym drewnianym stole i właśnie taki prosto z moich marzeń wykonali dla nas (***) ❤️ Krzesła znaleźliśmy w (***) choć co do ich wyglądu chyba najbardziej nie mogliśmy dojść do porozumienia z maciek.pela 🙈 Udało się ! Jest bosko, wygodnie, przytulnie, funkcjonalnie, słonecznie, przejrzyście! 🥰😍❤️ – cieszy się Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska bardzo schudła? Mam ochotę dać Pani kanapkę; piszą internauci

Przy wspólnym stole siadają na razie we trójkę – Agnieszka i Maciej Pela, ich córeczka ma już specjalny fotelik – od niedawna mama zaczęła jej wprowadzać do diety ugotowane, miękkie produkty, które dziewczynka z apetytem pałaszuje.

Agnieszka Kaczorowska-Pela,  Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, , fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, , fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK: Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK: Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, fot. Baranowski/AKPA