We wrześniu 2018 roku Agnieszka Kaczorowska stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka i tancerka poślubiła Macieja Pelę, z którym poznała się rok wcześniej. Trzeba przyznać, że ich ślub w Toskanii był jednym z bardziej spektakularnych w polskim show-biznesie.

Po tych słowach Agnieszki Kaczorowskiej nie ucichną przypuszczenia o jej rzekomej CIĄŻY

Agnieszka Kaczorowska wspomina ślub

Choć dla niektórych mogło się wydawać, że małżeństwo po roku związku może się nie udać, para cały czas pokazuje, że ich uczucie nie wygasło. Rok po ślubie Agnieszka i Maciej powitali na świecie swoje pierwsze dziecko i nie ukrywają, że chcieliby, aby ich córka miała rodzeństwo.

Tancerka wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina, więc nic dziwnego, że pamiątki z rodzinnego albumu są dla niej szczególnie ważne i wraca do nich z sentymentem. Zwłaszcza chętnie przegląda zdjęcia ze ślubu i bardzo często dzieli się tymi fotkami w mediach społecznościowych. Zdaje się, że zdjęcia z zaślubin się nie kończą. Agnieszkę Kaczorowską znów wzięło na wspomnienia i podzieliła się fotografiami, których wcześniej nie publikowała w sieci.

Dziś sobie przeglądałam folder ze ślubnymi zdjęciami… a wszystko z powodu butów. Kto oglądał IS to, wie o co chodzi… Ale znalazłam zdjęcia, których o dziwo(!) Wam nie wrzucałam… a są obłędne. Nasz ślub to było najpiękniejsze wydarzenie mojego życia… to była magia… wszystko się zgadzało… jak ze snu. Rozpłynęłam się znów w tych emocjach… Ależ mi ciepło na sercu… – napisała.

Żeby zobaczyć więcej zdjęć naleźy kliknąć na zdjęciu strzałkę w prawo.


ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o swojej DIECIE. Przez lata jej sylwetka zmieniała się wiele razy

Agnieszka Kaczorowska pisze o TABU związanym z zarobkami: „Lubię zarabiać pieniądze”

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA