Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła swoich fanów informacją o ciąży, która po jej ogłoszeniu przebiega pod czujnym okiem obserwatorów na Instagramie. A ci niejednokrotnie poczuwają się do obowiązku analizowania wszystkich poczynań ciężarnej aktorki.

Agnieszka Włodarczyk zdradziła płeć dziecka? Chyba za dużo napisała…

Agnieszka Włodarczyk – ciąża

Aktorka podkreśla, że w pierwszej ciąży czuje się wspaniale. Zaznaczyła jednak, że męczą ją wszystkie zakazy, z którymi spotkała się po powrocie do Polski ze słonecznej Indonezji.

Aktorka po powrocie do kraju zaraziła się koronawirusem, jednak udało jej się pokonać infekcję. Nic wiec dziwnego, że fani Agnieszki z troską pochylają się nad zdrowiem swojej idolki.

Gwiazda znana jest z miłości do zwierząt. Na Instagramie postanowiła zwierzyć się z problemów zdrowotnych swojego kota, Bronusia.

Agnieszka Włodarczyk pisze o wyprawce dla dziecka: „Żebym nie wyszła na nadgorliwą mamuśkę”

Bywa, że jest ciężko, kiedy leje gdzie popadnie, mimo, że ma czyste kuwety. Tak, dla króla jedna na dole, druga na górze. Ostatnio też zdarza mu się załatwiać inne potrzeby gdzie popadnie. Wszędzie kłaki, panika, żeby nikt z gości nigdy nie otwierał drzwi na taras, na ogród… Itd. Kiedy chcesz wyjechać to z takim „egzemplarzem” ciężko znaleźć opiekę bo nikt nie chce problemów, a ja nie chce nikomu robić problemów. Ostatnio Bronuś ma też problemy z nerkami więc dochodzi jeżdżenie na kroplówki. Tak, zwierzę to nie zabawka, tylko ogromna odpowiedzialność – napisała aktorka.

Do posta załączyła zdjęcia ze swoim pupilem. Można na nich zobaczyć, jak Agnieszka przytula i całuje kota. Było więc kwestią czasu, kiedy padnie pytanie o toksoplazmozę.

My też mamy Maine Coona i kocham całym sercem. Pani Agnieszko tez jestem w ciąży i czy rozmawiała Pani z lekarzem na temat zagrożenia toksoplazmoza? Bo moja ciocia tak mnie nastraszyła, że to niebezpieczne w ciąży mieć kota… ale czytałam ze to jakieś głupoty…

Agnieszka zdecydowała się odpowiedzieć dociekliwej fance.

Nie mogę czytać tych bzdur. Sory – odparła Agnieszka.

Agnieszka Włodarczyk OSTRO odpowiedziała wścibskiemu fanowi. Zapytał o płeć i imię dziecka

Słuszne podejscie?

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch.

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.

Agnieszka Włodarczyk w jesiennej stylizacji.

Agnieszka Włodarczyk, fot. Niemiec/AKPA.