Agnieszka Woźniak-Starak wie, jak zaskoczyć fanów w mediach społecznościowych. Dziennikarka, którą na Instagramie obserwuje aż 658 tysięcy osób, udostępniła ostatnio zdjęcia z sesji dla magazynu „Elle”. Na jednej z fotografii prezenterka telewizyjna pojawiła się w zupełnie nowym wydaniu — z krótko obciętą fryzurą w ciemnym kolorze włosów. Trzeba przyznać, ze w takiej odsłonie wygląda bardzo elegancko i ekstrawagancko. Internauci nie kryli zaskoczenia. Padły ciekawe komentarze.

Doda o konflikcie z Woźniak-Starak i Wojewódzkim: „Klepią cię po plecach, a potem robią z ciebie szmatę do podłogi”

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w nowej fryzurze Tak wygląda w krótkim bobie

Dziennikarka zaskoczył fanów i pokazała na Instagramie zdjęcia z sesji dla magazynu modowego „Elle”. Na jednej z fotografii pozuje w krótkiej, czarnej peruce. W ciemnych włosach wygląda bardzo spektakularnie. Ciekawa była także mroczna, gotycka stylizacja, którą miała na sobie Agnieszka Woźniak-Starak:

„U progu kariery człowiek rzuca się na wszystko, choć nie do końca wie, za które sznurki pociągnąć, żeby przyniosły coś fajnego. Ja nauczyłam się dobrze wybierać. W życiu trzeba być trochę egoistą. Myślę, że kobiety za rzadko myślą o sobie” – mówi gwiazda tego wydania ELLE Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna na drugiej z naszych okładek pozuje fotografowi Borysowi Synakowi, a w niecodziennej sesji mody przechodzi absolutną metamorfozę. Równie zaskakujący jest jej wywiad, w którym mówi o medialnym patriarchacie, szklanym kloszu, przyzwoitości i świętym spokoju — czytamy w poście na Instagramie. 

Gwiazdy żegnają znaną makijażystkę. Woźniak-Starak, Krupińska, Paprocki…

Internauci nie kryli zachwytów nad nową odsłoną Agnieszki Woźniak-Starak w krótkich włosach z grzywką. Wiele osób pochwaliło perukę gwiazdy i wspomniało o tym, że wygląda w niej świetnie. Inni zwrócili uwagę na subtelną, barokową kreację od Gosi Baczyńskiej:

  • No w pierwszej chwili myślałam, że na zdjęciu jest Angelina Jolie, a to pani Agnieszka. Pięknie,
  • Aga, wyglądasz naprawdę pięknie,
  • Wow! Myślałam, że to Dorota Gardias, ale cudo!
  • Przepiękne zdjęcie. Jesteś super. Życzę ci szczęśliwego nowego roku — pisali internauci. 

Agnieszka Woźniak-Starak w ŻAŁOBIE. Pożegnała BLISKĄ osobę!

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Niemiec/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Niemiec/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. AKPA.

pasekkozak