Agnieszka Woźniak po śmierci męża zrobiła sobie przerwę od mediów i pracy. W pierwszym wywiadzie po tragedii, jaka ją spotkała, powiedziała, że nie widzi się na razie w telewizji, a już na pewno nie w programach rozrywkowych. Do pracy jednak wróci i to już wkrótce.

Agnieszka Woźniak Starak pokazała rękę po złamaniu – nie wygląda dobrze

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Po kilkumiesięcznej przerwie postanowiła rozpocząć pracę. Dziennikarka potwierdziła doniesienia, które pojawiły się jakiś czas temu w mediach. „Super Express” poinformował kilka miesięcy temu, że Woźniak-Starak zwiąże się teraz nie z telewizją, a z radiem -newonce.radio.

Pora wracać… @newonce_radio – napisała na Instagramie.

Z hashtagów wynika, że usłyszymy ją już w marcu. Jak niedawno informował magazyn „Party”, Woźniak-Starak prawdopodobnie będzie w swoich audycjach rozmawiać o ekologii. To temat, który od dawna jest jej bardzo bliski. W newonce.radio swoją audycję ma m.in. Piotr Kędzierski, Kuba Wojewódzki czy Mateusz Gessler.

Ponoć również TVN z otwartymi rękami czeka na dziennikarkę. Agnieszka miałaby dostać autorski program z wywiadami. Czy to prawda? Może faktycznie dziennikarka wkrótce zdecyduje się na więcej obowiązków i pracy. Czas pokaże.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak znalazła nową PASJĘ – to lepsze niż życie w Warszawie?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak teraz wyglądają jej poranki. Zaapelowała do fanów (WIDEO)

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki ma plan na przyszłość

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. Baranowski/AKPA