Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na szczerą rozmowę z Anną Jurgaś w ramach cyklu Into the leader’s mind. Jedną z kwestii, które poruszyła były pieniądze. W Polsce nadal to temat tabu i wiele osób woli unikać rozmów o zarobkach i wydawaniu pieniędzy.

Nowe informacje o „tajemniczym” koledze Woźniak-Starak. W przeszłości był związany ze znaną dziennikarką

Agnieszka Woźniak-Starak o swojej pierwszej pracy

Dziś Woźniak-Starak nie może narzekać na swoją karierę zawodową. Zanim jednak dostała wymarzoną pracę, a o pracy jako dziennikarka marzyła od zawsze, tak jak wiele osób podjęła inną pracę, dzięki której udało jej się zarobić pierwsze pieniądze.

Brałam program telewizyjny i udawałam, że jestem Krystyną Loską. Wówczas praca prezenterki w telewizyjnej jedynce polegała na tym, że odczytywała to, co będzie na antenie. Tam też trafiłam, co jest zabawne. (…) Można powiedzieć, że praca w mediach była moim celem. [mama – przyp. red. ] Chciała, żebym poszła na Akademię Sztuk Pięknych, bo zawsze ładnie rysowałam. Jako zbuntowana nastolatka robiłam jednak wszystko, żeby pójść na dziennikarstwo, chociaż mama mówiła: „Nie nadajesz się” – wyznała.

Jak wyznała w rozmowie, swoje pierwsze pieniądze zarobiła w wieku 17 lat. Wówczas pracowała na targach jako hostessa. Wynagrodzenie wydała na…buty! Cóż, chyba nikogo nie dziwi, że nastolatka zdecydowała się właśnie na taki zakup. Dziennikarka dodała, że dziś nie pochwala takiego zachowania.

Do mnie pieniądze zawsze łatwo przychodziły i łatwo odchodziły. Mam wrażenie, że jak pieniądze są w ruchu, to po prostu są. Ja gdzieś zawsze miałam niezależność finansową, dzięki mojej pracy. Nigdy na brak pieniędzy nie narzekałam (chociaż kiedyś w radiu było biednie). Pierwsze zarobione pieniądze wydałam na buty, nie pochwalam tego dziś, ale tak było. Pieniądze zarobione jako hostessa na targach w wieku lat 17 – zdradziła.

A Wy, na co wydaliście swoje pierwsze zarobione pieniądze?

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrze SALONU. Ma tam huśtawkę!

Agnieszka Woźniak-Starak bez MAKIJAŻU. Fani zwrócili uwagę na jej okulary

Agnieszka Woźniak-Starak na ściance

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak na ściance

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. AKPA