Agustin Egurrola po odejściu Anny Muchy i Roberta Kupisza, zasiadł obok Idy Nowakowskiej w programie „Dance, Dance, Dance”. Jego przejście z TVN-u do TVP rozwścieczyło wiele gwiazd m.in. Michała Piróga i Kingę Rusin.

Agustin Egurrola w ogniu krytyki

Michał Piróg ostro o decyzji Augustina Egurroli. Nie spodobał mu się jego udział w programie TVP

Agustin Egurrola ma szansę zostać najbardziej nielubianą postacią telewizyjną. Znowu zetknął się z krytyką, tym razem po pierwszym odcinku „Dance, Dance, Dance„.

Widzowie zauważyli, że Agustin był bardzo surowy, a najbardziej do Roksany Węgiel, która zeszła ze sceny z płaczem.

Wykonanie było po prostu nudne i szkolne. Najważniejszą rzeczą jest kontrast, a to było płaskie. Pracujemy, ćwiczymy, w tej edycji 4 jest mocną oceną – powiedział juror.

Tancerz po wielu krytycznych komentarzach widzów wydał oświadczenie. Zapowiedział, że nie będzie litości i nie jest już tym samym jurorem, jakiego znamy z programu „Mam Talent”:

Kochani, gratuluję pierwszego występu! Pierwsze koty za płoty, pierwszy łzy i pierwsze sukcesy. Wielu z Was jest oburzonych, że noty są tak niskie i że z „potulnego psiaka z Mam Talent, zamieniłem się w pitbulla”, który zapomniał, że ten program to zabawa. Zgadzam się, że ma być to zabawa, ale na określonych zasadach. To jest konkurs tańca, czy się to komuś podoba czy nie. Nie wszyscy w tym konkursie zajmą I miejsce. Przed uczestnikami kilka tygodni ciężkiej pracy i cotygodniowe spotkania z jurorami. Mogą się na nich obrażać, złościć i tupać nogami, ale ja radziłbym im zaufać i zmierzyć się ze swoimi słabościami. Efekty przyjdą niebawem i na pewno zwycięzca programu będzie wiedział, dlaczego wygrał, a co więcej widzowie też. Widzimy się już w kolejny piątek! Nie będzie litości i będzie się działo – zapowiedział Augustin.

Agustin Egurrola został po raz drugi ojcem! Pokazał zdjęcia ze szpitala

Egurrola nie przekonał widzów swoim tłumaczeniem, nadal uważają, że przesadził w ocenie uczestników:

  • Szkoda tylko, że krytyki było ciut za dużo
  • tylko to nawet nie krytyka lecz hejt trzeba to rozroznic
  • ajaj, ciężko jest się przyznać do błędu prawda?
  • Jesteś zbyt surowy dla niektórych, na przykład Roxie BARDZO ciężko pracowała, co było widać gołym okiem na jej story. Nie zasłużyła na taką krytyke
  • To ja Panu daję 0 i nie gdy Pan będzie oceniał, przełączam program
Agustin Egurrola

Agustin Egurrola fot. Baranowski/AKPA

Michał Piróg, Anna Mucha, Agustin Egurrola

Michał Piróg, Anna Mucha, Agustin Egurrola/fot. AKPA