Augustin Egurrola zasiądzie obok Idy Nowakowskiej w programie „Dance, Dance, Dance”. Przejście znanego tancerza z TVN do TVP wywołało ogromne oburzenie w sieci. Michał Piróg publicznie napisał, co o tym myśli. Przypominamy, że razem byli jurorami w programie „You Can Dance”:

#Youcandance to dla mnie piękne wspomnienia ❤️ Wszystko się kończy by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę inni bo kochają seks a inni bo kochają pieniądze #amen – napisała Michał Piróg.

Michał Piróg ostro o decyzji Augustina Egurroli. Nie spodobał mu się jego udział w programie TVP

Telewizja Polska postanowiła wesprzeć nowego pracownika – w głównym wydaniu „Wiadomości” wyemitowali materiał, a raczej laurkę dla Augustina Egurroli.

Co dalej z „Mam Talent”?

Transfer Augustina Egurroli przesądził o kontynuacji programu „Mam Talent”, w którym jurorem był właśnie znany tancerz. Produkcja TVN-u przez pandemię zawiesiła kolejną edycję. Mieli w planach ruszyć z programem wiosną, a wyemitować jesienią.

Kinga Rusin atakuje Egurrolę! „Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach”

Jak podaje „Super Express”, na korytarzach TVN-u mówi się, że podobno program nie będzie już dalej kręcony. Powodem są gwiazdy, które nie da się tak łatwo zastąpić. Z programem rozstał się Szymon Hołownia, który postanowił zająć się polityką, a z Augustinem Egurrolą każdy wie, co się stało.

Natomiast na lodzie zostały Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Tabloid dowiedział się, że piosenkarka na jednej edycji mogła zarobić nawet 325 tysięcy złotych, a aktorka – 200 tysięcy złotych.

Agustin Egurrola na ślubnej fotografii z córką. „Przyjdzie taki dzień, kiedy to ja będę szedł u jej boku”

 

Agustin Egurrola podczas Eurowizji

Agustin Egurrola, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola

Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola/fot. AKPA