Nick Carter (43 l.) stracił kolejnego członka rodziny, młodszą siostrę. Matka gwiazdy Backstreet Boys, Jane Carter, wydała oświadczenie w sprawie „nagłej” śmierci córki.

Rodzina Aarona Cartera rozwścieczona wynikami autopsji

Jestem w szoku, gdy dowiedziałam się o nagłej śmierci mojej córki, Bobbie Jean; i będę potrzebować czasu, aby po raz trzeci przetrawić straszliwą rzeczywistość związaną z tym wydarzeniem, powiedziała, odnosząc się do śmierci syna Aarona w 2022 roku i córki Leslie Carter w 2012 roku.

Nie są znane szczegóły dotyczące śmierci Bobbie Jean Carter. Wiadomo, że 41-latka zmarła na Florydzie, gdzie mieszkała. Niestety Bobbie Jean Carter przez całe życie zmagała się z nadużywaniem substancji psychoaktywnych i uzależnieniem. Pozostawiła po sobie 8-letnią córeczkę Bellę.

Nie żyje młodsza siostra Nicka Cartera

Jak donosi Page Six Bobbie Jean w czerwcu tego roku została aresztowana za kradzież i posiadanie narkotyków, po rzekomej próbie kradzieży wyrobów rękodzielniczych o wartości 55 dolarów.

Aaron Carter przed śmiercią bał się o swoje życie

Po tym, jak pracownicy sklepu przyprowadzili Bobbie Jean do biura, a następnie wezwali policję, wychowanka rzekomo „w panice” chwyciła torebkę i rzuciła niebieski pojemnik pod biurko. W pojemniku znajdowały się fentanyl. 

To trzecia tragedia rodziny Carterów, na którą duży wpływ mają nadużywanie substancji psychoaktywnych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: