Bycie popularnym ma swoje minusy. Ostatnio Katarzyna Cichopek poskarżyła się, że jedna z firm bezprawnie wykorzystała jej wizerunek. W takiej sytuacji było już sporo gwiazd i celebrytów. Znane osoby często też są ofiarami hakerów, którzy włamują się na ich profile w mediach społecznościowych. Udostępniają poufne informacje, o czym kiedyś przekonała się Ewa Farna, czy kradną konta.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Wydał ją prezenter telewizyjny

Aktorka „Barw szczęścia” padła ofiarą hakerów

Taka przykra sytuacja spotkała Agnieszkę Mrozińską, aktorkę „Barw szczęścia”. Hakerzy ukradli jej konto na Instagramie i prawdopodobnie nie uda się już go odzyskać. Pomocną dłoń wyciągnęła Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka zaapelowała do internautów, że jeśli odnajdą profil Mrozińskiej, to żeby zgłaszali to do administracji Instagrama. Co ciekawe, kilka lat temu mąż Kurdej-Szatan znalazł się w takiej samej sytuacji i nie odzyskał konta.

Hej dobrzy ludzie! Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto. @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic, ale jeśli się uda to proszę zgłaszajcie to konto. Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca. Znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo – napisała Kurdej-Szatan.

View this post on Instagram

Hej dobrzy ludzie ! Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto :/// @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic .. (ale jeśli się uda to proszę zgłaszajcie to konto). Natomiast uzbierała tam sobie już fajną grupę, a teraz musi to budować od nowa – to Jej nowe konto @agnieszkamrozinskaoficjalnie – lajkujcie lawinowo !!! :))))) Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca 🙂 znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo :))))) i tu małe promo Mrozi – czy Wy wiecie , że to Ona jest głosem kucyna Pony- Rainbow Dasha ???? I Bridget z „Sekretne życie zwierzaków domowych” i Violetty z tego serialu dla dzieciaków ? :)))))) i ma za sobą mnoooooósto ról w musicalach no i of course Barwy Szczęścia 😀 zaglądajcie prędko do Niej ! Bo się podłamała trochę … jednak te nasze konta to jak takie nasze pamiętniki …. będzie Jej miło :)))) 💚 i pięknego dnia dla Was Kochani 🍀🍀🍀

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

ZOBACZ TEŻ:

Basia Kurdej-Szatan sama zrobiła hybrydy na kwarantannie. Pochwaliła się efektem

Bezprawnie wykorzystano wizerunek Cichopek! Aktorka musiała zareagować

Barbara Kurdej-Szatan boi się o swoją przyszłość przez koronawirusa, „Mam nadzieję, że szybko skończy się ten koszmar”

 

Agnieszka Mrozińska na ściance

Agnieszka Mrozińska/fot. AKPA

Agnieszka Mrozińska na ściance

Agnieszka Mrozińska/fot. AKPA

Agnieszka Mrozińska na ściance

Agnieszka Mrozińska/fot. AKPA