Nie od dziś wiadomo, że wiele firm chętnie współpracuje z gwiazdami i influencerami, którzy mają spore zasięgi i mogą dane produktu czy usługi zaprezentować ogromnej grupie osób – potencjalnym klientom. A gwiazdy i celebryci coraz chętniej reklamują najróżniejsze produkty i usługi. Niektóre profile w mediach społecznościowych wyglądają nawet jak wielkie tablice z ogłoszeniami.

Mąż Kasi Cichopek DAJE CZADU w domu! Zobaczcie, co robi podczas epidemii

Katarzyna Cichopek ofiarą internetowych oszustów

I o ile zgadzają się na wiele współprac, to nie na wszystkie, zatem niektóre firmy bezprawnie wykorzystują wizerunki znanych osób. W tym gronie oszukanych osób znalazło się już sporo gwiazd, a teraz niestety, dołączyła do nich Katarzyna Cichopek.

Jak można się domyślić, aktorka nie pozwoli na to, by dalej ktoś zarabiał na jej wizerunku. O przykrej sytuacji napisała na Instagramie, gdzie zapowiedziała też, że podjęła już kroki prawne.

Jednocześnie wskazuję, że podjęłam właściwe kroku prawne zmierzające do pociągnięcia sprawców ujawnionych naruszeń do odpowiedzialności prawnej. Wszystkie przypadku naruszenia moich dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystania mojego wizerunku do nieuczciwych praktyk rynkowych, spotkają się ze stanowczą reakcją z mojej strony.

View this post on Instagram

#oświadczenie

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

ZOBACZ TEŻ:

Kasia Cichopek pokazała DZIECI na Instagramie!

Katarzyna Cichopek pokazała swoją kuchnię. Mimo problemów finansowych jest czym się pochwalić

OMG! Kasia Cichopek pokazała brata – jest tak podobny

Katarzyna Cichopek na ściance

Katarzyna Cichopek/fot. AKPA

Katarzyna Cichopek na ściance

Katarzyna Cichopek/fot. AKPA

Katarzyna Cichopek na ściance

Katarzyna Cichopek/fot. AKPA