Basia Kurdej-Szatan (34 l.) poruszyła na Instagramie ważną kwestię związaną z koronawirusem. Aktorka przyznała, że boi się o swoją przyszłość i przyszłość innych artystów. Basia ma nadzieję, że panika i problemy z wykonywaniem niektórych zawodów szybko się skończą i wszystko wróci do normalności.

Barbara Kurdej-Szatan od 1,5 roku stara się o dziecko!

Basia Kurdej-Szatan boi się o swoją przyszłość

Panika związana z koronawirusem jest coraz większa. Wirus z Chin rozprzestrzenił się niemalże na cały świat. Masowo ze sklepów znikają produkty spożywcze, leki i środki higieny. Władze robią co mogą, by ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Premier poinformował, że wszystkie szkoły, kina czy teatry będą zamknięte na okres 2 tygodni.

Celine Dion przełożyła koncerty. Była badana na KORONAWIRUSA

Odwoływane są również premiery filmowe czy spektakle – tak, by jak najbardziej ograniczyć imprezy masowe, gdzie mogą znajdować się osoby zarażone koronawirusem. Z powodu epidemii i podjętych kroków walki z nią cierpią artyści, którzy nie mogą wykonywać swojej pracy i z dnia na dzień stracili źródło dochodów.

Trudny temat postanowiła poruszyć Barbara Kurdej- Szatan, która napisała, że przez zamknięte teatry niektórzy aktorzy nie będą mieli źródła dochodu.

My dziś jeszcze pracujemy na planie… ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze nie grają spektakli, nie będą mieli za coś żyć… co za czas… mam nadzieję, że szybko skończy się ten koszmar – napisała Basia

Barbara Kurdej-Szatan

Fot.Instagram/kurdejszatan

Basia wyjaśniła, że aktorzy pracujący w teatrze na etacie ma podstawową pensję, a reszta zależy od ilości zagranych spektakli. Gdy zamknięte są placówki kulturalne – artyści nie mają możliwości zarabiania.

Barbara Kurdej-Szatan

Fot.Instagram/kurdejszatan

A Wy uważacie, że zamknięcie szkół i innych placówek kulturalnych było dobrym posunięciem?

Czekamy na Wasze komentarze.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Naomi Campbell w tym stroju wygląda jak kosmitka, ale tak chroni się przed koronawirusem

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o komentarzach, że TzG to”ustawka”