Elizabeth Debicki (33 l.) po raz kolejny doceniona za rolę w „The Crown”. Australijka polskiego pochodzenia uznawana jest za najlepsze wcielenie aktorskie księżnej Diany w historii. Nic dziwnego za rolę w słynnym serialu dostała nie tylko statuetkę Screen Actors Guild, ale także Critics’ Choice Award i Złoty Glob.

A w sobotę wieczorem aktorka na scenę po swoją nagrodę dla „najlepszej aktorki w serialu dramatycznym” weszła na… bosaka.

Złote Globy 2024: Debicki znów oddaje hołd księżnej Dianie

Po usłyszeniu swojego nazwiska, zrobiła zaskoczoną minę i powoli wstała z miejsca i ruszyła w stronę sceny, zanim zdała sobie sprawę, że buty ją spowalniają. Tak więc tuż obok stolika Pedra Pascala po prostu je zdjęła. Prawdziwy dżentelmen, Pedro Pascal podniósł jej buty i położył je w bezpiecznym miejscu.

Elizabeth Debicki z kolejną statuetk

Elizabeth Debicki mierzy aż 190 centymetrów wzrostu i na galę wybrała się w płaskich butach, które jak później wyznała, „miały bardzo śliską podeszwę”.

„The Crown” z polskim akcentem w bardzo nieprzyjemnej scenie

Dębicki został obsadzona w 6. sezonie „The Crown”, który skupiał się na nieudanym małżeństwie księżnej Diany z ówczesnym księciem Karolem i jej ostatnich dniach przed śmiertelnym wypadkiem samochodowym w Paryżu w 1997 roku.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: