Alan Kwieciński, dobrze znany widzom „Warsaw Shore” i fanom FAME MMA, kilka miesięcy temu ogłosił, że wraz z partnerką, Dagmarą Musiał, spodziewają się narodzin dziecka. Wówczas dodał obszerny wpis i zamieścił zdjęcie, na którym trzyma partnerkę za brzuch.

Eliza Trybała ocenia swój dawny wygląd: „Nie mogę patrzeć na stare zdjęcia”

Alan Kwieciński stracił dziecko

Teraz ponownie udostępnił to zdjęcie, tym razem w czarno-białym kolorze, i podzielił się smutną informacją. Kwieciński napisał, że wraz z Musiał stracili drugie dziecko. Dodał, że nie jest mu łatwo dodawać wpis.

Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy ogłosiłem nowinę, że będę tatą. Nie jest łatwo o tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością, że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia, bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocny, lecz się nie udało – napisał.

Fame MMA 6. Zobacz MOCNĄ zapowiedź walki Linkiewicz i Zusje – Marta nazywa siebie marką

Alan zwrócił się także do internautów, by nie zadawali pytań, zwłaszcza jego partnerce, która szczególnie przeżywa zaistniałą sytuację. Na końcu wpisu podziękował też za wsparcie, jakie dotychczas otrzymali od swoich obserwatorów.

Mocna rysa nie tylko na mojej psychice, ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara, więc prosiłbym byście nie zadawali pytań typu „a czemu”, „a co stalo”? Jedno jest pewne jesteśmy silni i razem pokonamy wszystko. Ciężko mi jest się skupić ostatnio na czymkolwiek, jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi. To co przeżyła Daga, nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej, a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i energii, bo jej teraz potrzebuje. Pamiętaj Skarbie @musial.beauty_dagmara razem damy rade. Próbujemy dalej – wyjaśnił.

View this post on Instagram

Pamiętam jak by to było wczoraj gdy ogłosiłem nowine że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko co w naszej mocny, lecz się nie udało. Mocna rysa nie tylko na mojej psychice ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara . Wiec prosił bym byście nie zadawali pytań typu "a czemu" "a co stalo"? Jedno jest pewne jesteśmy silni i razem pokonamy wszystko. Ciężko mi jest się skupić ostatnio na czym kolwiek jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi. To co przeżyła Daga , nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i Energii bo jej teraz potrzebuje. Pamiętaj Skarbie @musial.beauty_dagmara razem damy rade. Próbujemy Dalej;**** Wiemy że trzymaliście za nas kciuki i WIELKIE DZIĘKUJĘ za to. Trzymajcie dalej ;**** Jesteście wielcy. Po Prostu DZIEKUJE ŻE JESTEŚCIE I ZA WSPARCIE.

A post shared by Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski) on

ZOBACZ TEŻ:

EwelOna cierpi po operacji powiększenia biustu: Mam wrażenie, że ROZPRUWAJĄ mi się SUTKI

Eliza i Paweł Trybała w nietypowych stylizacjach na weselu: To jest SZOK dla mnie