W 2013 r. Anna Sowińska dostała się do ekipy „Warsaw Shore” — W programie realizowanym przez MTV młodzi ludzie zajmowali się wyłącznie piciem alkoholu, awanturami i imprezowaniem. Po tylu latach Mała Ania jest nadal jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci tego programu. Jej życie prywatne i zawodowe stale się zmienia. W czerwcu 2021 r. poślubiła zawodnika MMA Artura Sowińskiego, a w 2022 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na zdjęciach publikowanych przez Sowińską na Instagramie ciężko znaleźć podobieństwo między Małą Anią z „Warsaw Shore”.

Mała Ania z „Warsaw Shore” urodziła tuż po północy!

„Mała Ania” zamieniła kluby na domowe przyjęcie wśród balonów…

Anna Sowińska jest dziś szczęśliwą mamą, żoną, a także zaczęła budować marki osobiste, dzięki którym niektórzy nazywają ją młodą businesswoman. Dzisiaj bohaterka reality show obchodzi swoje 31 urodziny, tym razem w gronie męża i synka. Wygląda na to, że imprezowy etap zakończyła już dawno temu. Czy na pewno?

Mała Ania opublikowała dzisiaj na swoim Instagramie post, w którym dziękuje przyjaciołom za zorganizowanie przyjęcia urodzinowego:

Uwielbiam moje dziewczyny ! Zawsze mnie potrafią zaskoczyć ❤️ kocham!

Influencerka spędziła swoje urodziny w domowym zaciszu z dala od imprez i alkoholu. Na torcie urodzinowym Sowińska zdmuchuje świeczki ułożone w cyfrę 13, a wokół niej same balony! Czyżby młoda mama i żona zatęskniła za latami beztroskiej młodości?

 

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

„Warsaw Shore”, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum