Pierwsze sezony „Warsaw Shore” wzbudzały ogromną sensację i zainteresowanie widzów MTV. Uczestnicy w mgnieniu okaz osiągali status gwiazdy, a część z nich do dziś cieszy się popularnością, jak na przykład Eliza i Trybson, Ewel0na, „Mała” Ania i Stifler.

MTV odcina się od „EKSPERYMENTU SPOŁECZNEGO” Dominika z Warsaw Shore

Jak dziś wygląda Duża Ania i Stifler?

W pierwszym składnie znalazła się Anna Ryśnik, czyli Duża Ania. Ona także szybko zyskała popularność, chociaż w programie nie miała łatwo: reszta dziewczyn nie darzyła ją sympatią, więc o konflikty nie trzeba było się mocno starać. Po pięciu sezonach Duża Ania zrezygnowała z show i zajęła się karierą influencerki.

Z kolei Damian Zduńczyk, znany jako Stifler przyszedł do programu w późniejszych sezonach, ale szybko skradł show pozostałym uczestnikom. Dziś jest uważany za największą gwiazdę „Warsaw Shore”. 

Mała Ania z „Warsaw Shore” urodziła tuż po północy!

Od 2013 roku minęło sporo czasu. Jak dziś wygląda Duża Ania i Stifler? Okazuje się, że obydwoje przeszli spektakularną metamorfozę. Ostatnio spotkali się w warszawskim klubie i zrobili sobie wspólne zdjęcie, które później udostępnili na swoich Instagramach.

Duża Ania pokusiła się nawet o sentymentalny wpis, w którym podsumowała ostatnie lata kariery:

1 i 2 zdjęcie dzieli aż 7 lat. Do głowy by mi wówczas nie przyszło (wtedy Stifler pierwszy raz był w siedzibie mtv, możecie sobie wyobrazić jego emocje) że przejdziemy tak dużą zmianę a przede wszystkim on, jestem dumna.

Jedno się nie zmieniło 😝 nadal uważa ze jestem skarbem i królowa 😂 z wielka radością patrzę wstecz, będąc absolutnie dumna z tego jak wykorzystaliśmy swoją szanse i co osiągnęliśmy a ile jeszcze przed nami. To daje naprawdę wielka motywacje dla tych którzy sądzą, że się nie da, spójrzcie tylko… absolutnie wszystko jest możliwe, tylko umysł jest limitem – napisała Duża Ania.

Mamy wrażenie, że Duża Ania w ogóle się nie starzeje. Przeszła ogromną zmianę na plus, ale to zasługa zdrowego stylu życia, który propaguje na swoim Instagramie. Z kolei Stifler wygląda jak amerykański gwiazdor. Trzeba przyznać, że teraz niezły z niego przystojniak.

  • Jedyna, którą z tej całej ekipy rozpoznasz na zdjęciach „przed” i „po”. Piękna!
  • Jejku, ale jesteście pozytywnymi ludźmi! Naprawdę! Stifler, wiadomo, jest jaki jest, ale to jest właśnie w nim urocze. Naprawdę chłopak ma dobre serce.
  • Ale fajnie Was widzieć razem
  • Zmiany przeszliście naprawdę wielkie
  • Ale Ty Aniu nic się nie zmieniłaś, byłaś piękna, fajna i nadal jesteś – piszą internauci.

Ewelona ma NOWEGO CHŁOPAKA!

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

„Warsaw Shore”, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA