Ewelina Kubiak to gwiazda znana szerzej jako „Ewelona” z kontrowersyjnego programu stacji MTV „Warsaw Shore” jeszcze kilka miesięcy temu była w szczęśliwym związku z innym uczestnikiem programu, Arnoldem Jabłońskim.

Para założyła nawet razem kanał na YouTubie i wspólnie pojechali poddać się operacjom plastycznym w Turcji.

Jeszcze chwilę temu Ewelina mogła mówić o sobie „narzeczona” Jabłońskiego, by już za moment serwować w mediach dzienną dawkę publicznego prania brudów i ujawniania kolejnych szokujących szczegółów ich skomplikowanej relacji, w której jak się okazało nie zabrakło przemocy fizycznej i psychicznej.

Ewelona się ZARĘCZYŁA!

Ewelona ma NOWEGO CHŁOPAKA!

Ku zaskoczeniu wszystkim celebrytka nie czekała jednak długo na wyleczenie złamanego serca, ponieważ zdążyła już wejść w relację z nowym mężczyzną! Kilka dni temu opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma się za rękę z tajemniczym partnerem. Fani bardzo szybko zasypali ją milionem pytań:

Ewelona ma NOWEGO CHŁOPAKA!

fot. Instagram: ewel0na

Dziś Ewelina zaskoczyła wszystkich publikując wspólne zdjęcie! „Mój pan X” napisała i oznaczyła nowego chłopaka:

Ewelona ma NOWEGO CHŁOPAKA!

fot. Instagram: ewel0na

Jak udało się ustalić Pudelkowi, nowym partnerem gwiazdy jest uczestnik gali AlkoMaster – niejaki Żółw.

W komentarzach pojawiły się mieszane reakcje fanów – część gratulowała nowego związku i życzyła dużo szczęścia, ale niektórzy zarzucili Eweline szybkie zmienianie partnerów i niestałość w uczuciach – „Ciekawe, kiedy skończy jak Arnold” zadał pytanie jeden z fanów.

A wy jak sądzicie? Za szybko?

 

Ewelona

Ewelona z Arnoldem Jabłońskim

Nowe zdjęcie EwelOny fot. Instagram:ewel0ona