Taniec z gwiazdami” ponownie zaskakuje… w tym samym temacie. W niedziele wieczorem z programem musiał pożegnać się Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska, czyli jedni z faworytów tego show. W rywalizacji o Kryształową Kulę pozostali za to Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, czyli para, która regularnie znajduje się na dole rankingu i której jurorzy zarzucają brak postępów. I o ile w zeszłym tygodniu, gdy odpadał Kamil Baleja wraz z Magdaleną Perlińską, sytuację komentowali jedynie internauci, teraz głos zabrali również między innymi Maciej Musiał i Ewa Szabatin.

„Taniec z gwiazdami”. Widzowie są wściekli: „Co to jest za werdykt? To jest jakiś żart”

Maciej Musiał i Ewa Szabatin komentują odpadnięcie Aleksa Mackiewicza z „Tańca z gwiazdami”

Aleks Mackiewicz zdecydowanie nie zależał do grona najbardziej znanych, polskich aktorów. Teraz sytuacja pewnie ulegnie zmianie, ponieważ dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”, dał się poznać znacznie szerszej publiczności (do tej pory kojarzyli go głównie widzowie serialu „Gliniarze”). 42-latek zyskał sympatię widzów. Widzów, którzy być może oczami wyobraźni widzieli go w finale tanecznego show. Niemniej aktor odpadł w szóstym odcinku telewizyjnego konkursu.

Oczywiście decyzję tę od wczorajszego wieczora komentuje się szeroko w sieci. Zdecydowana większość internautów uważa, że to skandal, że z programem żegna się jeden z najlepszych uczestników. Poczucie niesprawiedliwości czuje też Maciej Musiał, który również występuje w 27. edycji TzG. Aktor zamieścił pod postem na oficjalnym kanale formatu taki komentarz:

Conan Kaźmierski WTARGNĄŁ na parkiet „TzG” i uderzył w Iwonę Pavlović!

????!!!!!!! niesprawiedliwe fest – napisał Maciej Musiał.

Pod postem informującym o odpadnięciu Aleksa i Izy przeczytać można również opinię Ewy Szabatin, profesjonalnej tancerki, która przez lata była jedną z nauczycielek w tym show. Ona również sądzi, że „Gliniarzowi” należałby się finał…

Alex był zdecydowanie najlepszym tancerzem tej edycji. Tancerzem, bo jako jedyny miał odpowiednią postawę, trzymał centrum, miał świetną akcję bioder, świetnie nachylenia w tańcach standardowych, rewelacyjnie przemieszczanie się z nogi nad nogę i świadomość ciała na poziomie zawodowym. Wielka szkoda. Ale program TZG, a nie turniej tańca, to show taneczne, gdzie liczą się głosy widzów. Gratulacje wielkie dla Alexa! Dawno nie było w programie tak dobrze tańczącego faceta! – dodała Ewa Szabatin.

Dodajmy, że większość widzów sądzi, że z show już dawno powinna odejść Dagmara Kaźmierczak. Królowa Życia w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała, że sama chętnie pojechałaby już do domu.

Magda Mołek o mały włos, a byłaby w „Tańcu z gwiazdami”!

Aleksander Mackiewicz, Izabela Skierska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maciej Musiał, Daria Syta, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Szabatin, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA