Kiedy Aleksandra Żebrowska zaczęła się pojawiać na salonach u boku Michała Żebrowskiego, często była porównywana do Anji Rubik – piękna, wysoka i otwarta dziewczyna szybko zdobyła serca internatów, prowadząc swój profil na Instagramie.

Aleksandra Żebrowska karmi piersią. Tym kontrowersyjnym wpisem zabrała głos w ważnej sprawie

Aleksandra Żebrowska – Instagram

Ola Żebrowska przyzwyczaiła już swoich obserwatorów do tego, że stroni od pokazywania „upiększonej rzeczywistości” i często pokazuje się bez makijażu oraz otwarcie mówi o swoich problemach. Szczególne zainteresowanie wzbudził jej wpis, w którym powiedziała o utraconych ciążach.

Nikogo wiec szczególnie nie zszokowało wyznanie, na które Ola Żebrowska zdobyła się na Instagramie. Piękna żona znanego aktora wyjawiła, że nie potrafi się malować, oznaczając przy okazji produktu znanej francuskiej marki.

Nie jestem specjalistką od robienia tzw. make-up’u (czasami po umalowaniu się wyglądam jeszcze gorzej niż przed) – napisała Żebrowska, kolejno wymieniając produkty, których używa do wykonania naturalnego makijażu. – Gotowy przepis na naturalny makijaż, który naprawdę cieżko zepsuć 💪 wystarczy odrobina skupienia, sprawdzone miny i kawałek lustra – podsumowała.

Pod postem fani nie szczędzili komplementów.

  • Moja 4-latka powiedziała patrząc na zdjęcie, cytuję- „Ona jest piękna „👍👍😍😍😍.
  • Pani to zawsze potrafi poprawić humor i człowiek od razu nabiera do wszystkiego dystansu. A ten podkład jest sztosem 👌🙌.
  • Są takie kobiety co i bez makijażu wyglądają pięknie i Pani jest tego przykładem 😊😊.

 

Was też ujęła łazienkowa sesja Oli?

Ola Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Ola Żebrowska w ciąży

Ola Żebrowska/fot. Instagram/olazebrowska

Ola Żebrowska w ciąży

Ola Żebrowska/fot. Instagram/olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy na ściance

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA

Aleksandra i Michał Żebrowscy na ściance

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA