Allan Krupa od 2022 roku pozostawał w szczęśliwym związku. Choć początkowo nie chciał zdradzić tożsamości swojej wybranki, ostatecznie zadebiutował z partnerką na „Sylwestrze Marzeń” TVP, gdzie wystąpił z mamą Edytą Górniak, a jego ukochana wspierała go w trakcie trwania eventu. Jakiś czas później przestali kryć się z łączącym ich uczuciem i zaczęli publikować wspólne fotki w mediach społecznościowych.

Ukochaną Allana okazała się 19-letnia Angelika, która aktywnie działała na TikToku i Instagramie. W marcu 2023 roku Allan udzielił wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym wyznał, że świetnie dogaduje się ze swoją partnerką i widzi ją jako swoją żonę. Również Edyta Górniak z miejsca zaakceptowała ukochaną swojego syna, choć była sceptyczna co do jego ślubnych planów i stanowczo odradzała mu stawanie przed ołtarzem.

Allan Krupa ROZSTAŁ SIĘ z dziewczyną! Edyta Górniak interweniowała

Allan Krupa otwiera się w temacie swojego rozstania

Niestety, jakiś czas temu okazało się, że związek Allana i Angeliki przeszedł do przeszłości. Jak donosił „Super Express”, Allan Krupa i Andżelika rozstali się po dwóch latach związku, mimo interwencji Edyty Górniak, która chciała pomóc im w kryzysowym momencie:

Zarówno Allan, jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i z drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo – zdradził przyjaciel wokalistki, po czym dodał: Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji.

Teraz w rozmowie z Plejadą, syn Edyty Górniak po raz pierwszy otworzył się w temacie swojego rozstania i zdradził, dlaczego do niego doszło. Zdementował też plotki, jakoby głównym powodem było szybkie zamieszkanie razem:

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać. To były kwestie osobowości i charakteru.

Allan przyznał, że po rozstaniu obydwoje mogli liczyć na wsparcie Edyty:

Moja mama naprawdę bardzo mocno pomogła w tym całym procesie i zdecydowanie Angelice też bardzo pomogła licznymi rozmowami, więc jestem bardzo wdzięczny za to, że to zrobiła. Wsparła obie strony bardzo. Tak naprawdę ze wszystkimi problemami mogę przyjść do mamy.

Allan Krupa ostro zaszalał z fryzurą! Odważna metamorfoza (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Allan Krupa zdał egzamin na prawo jazdy. Towarzyszyła mu ukochana (ZDJĘCIA)

scena z: Allan Krupa, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Allan Krupa, SK:, , fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, SK:, , fot. AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Edyta Górniak Allan Krupa

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Allan krupa, syn Edyty Górniak