Allan Krupa od 2022 roku pozostawał w szczęśliwym związku. Choć początkowo nie chciał zdradzić tożsamości swojej wybranki, ostatecznie zadebiutował z partnerką na „Sylwestrze Marzeń” TVP, gdzie wystąpił z mamą Edytą Górniak, a jego ukochana wspierała go w trakcie trwania eventu. Jakiś czas później przestali kryć się z łączącym ich uczuciem i zaczęli publikować wspólne fotki w mediach społecznościowych. Ukochaną Allana okazała się 19-letnia Angelika, która aktywnie działała na TikToku i Instagramie. W marcu 2023 roku Allan udzielił wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym wyznał, że świetnie dogaduje się ze swoją partnerką i widzi ją jako swoją żonę:

Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! – zażartował, dodając na serio: – Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału (…). Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo.

Również Edyta Górniak z miejsca zaakceptowała ukochaną swojego syna, choć była sceptyczna co do jego ślubnych planów i stanowczo odradzała mu stawanie przed ołtarzem:

Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności. Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe.

Allan Krupa ma już ślubne plany. Zdradził jak chciałby to zrobić. NA BOGATO!

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną. Edyta Górniak próbowała ratować ich związek

Niestety, okazuje się, że ich związek przeszedł do przeszłości. Jak donosi „Super Express”, Allan Krupa i Andżelika rozstali się po dwóch latach związku, mimo interwencji Edyty Górniak, która chciała pomóc im w kryzysowym momencie:

Zarówno Allan, jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i z drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo – zdradził przyjaciel wokalistki.

Jak podaje tabloid, przyczyną rozstania miało być wspólne mieszkanie:

Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji.

Jak można zaobserwować w mediach społecznościowych, obydwoje bardzo źle znoszą rozstanie. Allan wyjechał do Berlina, gdzie rzucił się w wir obowiązków w studiu muzycznym, a na profilu Andżeliki zaczęły pojawiać się piosenki o złamanym sercu i niespełnionej miłości.

TYLKO U NAS! Jasnowidz przepowiedział, że Allana czeka konflikt z prawem. Edyta Górniak KOMENTUJE!

pasekkozak