Allan Krupa od 2020 roku pozostawał w szczęśliwym związku z 19-letnią Angeliką, która aktywnie działała na TikToku i Instagramie. Niestety, jakiś czas później okazało się, że związek Allana i Angeliki przeszedł do przeszłości i nie pomogła nawet interwencja Edyty. Choć mama młodego rapera stwierdziła, że na związku najprawdopodobniej zaważyło zbyt szybkie zamieszkanie razem, Allan w jednym z wywiadów zdementował plotki i wyjaśnił, że były to „kwestie osobowości i charakteru”.

Allan Krupa już ma nową dziewczynę?! Wymienił Angelikę na córkę MILIONERA! (ZDJĘCIA)

Allan Krupa pokazał się pierwszy raz na ściance z ukochaną!

Obecnie Allan ma już nową miłość, którą okazała się być 18-letnia Nicol Pniewska, córka sławnego milionera i influencera Barta Pniewskiego, znanego w sieci jako Highbart. To jednak nie koniec zmian w jego życiu. Syn Edyty Górniak postanowił przeprowadzić się za ukochaną do Monako. To właśnie tam w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty poznał Nicol.

Allan Krupa dla nowej miłości zamieszkał w innym kraju! Jak Edyta Górniak znosi rozstanie z synem?

Teraz para pojawiła się razem na konferencji prasowej „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Dumnie pozowali przed kamerami i wygląda na to, że czuli się świetnie w tym miejscu. Ich stylizacje całkowicie oddawały ich codzienny styl. Nicole ubrana była w czarną bluzę, na którą nałożyła jasny, jeansowy bezrękawnik i jeansowe spodnie. W tym samym stylu pokazał się Allan Krupa, który wybrał białą bluzę z czarnym, jeansowym bezrękawnikiem.

Allan Krupa zdradza, ile pieniędzy potrzebuje na życie w ciągu miesiąca! Lepiej usiądźcie

Allan Krupa niedawno opublikował również swój singiel, który nagrał z Nicol. Widać, że łączy ich ogromne uczucie. Czy w życiu prywatnym są tak dopasowani, jak ich stylizacje tego wieczoru?

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa,  Nicol Pniewska; AKPA

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa, Nicol Pniewska; AKPA

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa, Nicol Pniewska; AKPA