Edyta Górniak (47 l.) była gościem show Kuby Wojewódzkiego. Piosenkarka pojawiła się w programie po 9 latach od ostatniej wizyty. Pretekstem do odwiedzin był udział Górniak w show TVN „My Way”, w którym Edyta uczy się jeździć samochodem, a przy okazji opowiada o różnych rzeczach ze swego prywatnego życia.

Edyta Górniak NIE CHCIAŁA wziąć ślubu z Dariuszem K.

Edyta Górniak w show Kuby Wojewódzkiego

W rozmowie z Wojewódzkim Górniak wyznała, że nie jest sama. Gwiazda, która ma na koncie wiele związków i kilka razy skarżyła się na złamane serce, dała szansę uczuciu.

Na razie Edyta nie zdradza, kim jest jej partner:

Spotykam się z kimś. Życie odpowie, czy to poważny związek. Ja zawsze podchodzę do tego poważnie – powiedziała tylko wokalistka.

Mówiąc o swoim życiu prywatnym Edyta dodała, że żałuje, iż nie ma więcej dzieci:

Dzieci szybko rosną i pozostają tylko zdjęcia. W domu mam teraz dorosłego faceta.

UPS! Edyta Górniak błysnęła bielizną na Instagramie. Diva może pochwalić się rewelacyjną figurą

Związki Edyty Górniak

Wiele lat temu Edyta Górniak zaręczyła się z Dariuszem Kordkiem. Ostatecznie para się rozstała, w późniejszych latach piosenkarka była związana z dziennikarzem Piotrem Gembarowskim oraz Piotrem Kraśką. Spotykała się też z ówczesnym szefem Radia Zet, Robertem Kozyrą.

W 2005 roku Górniak wyszła za mąż za Dariusza Krupę. Rok wcześniej na świecie pojawił się ich syn, Allan. Górniak rozwiodła się z Krupą w 2010 roku.

Po rozwodzie przez dłuższy czas była związana z prawnikiem, Piotrem Schrammem. Para była ze sobą 4 lata – rozstali się w 2014 roku.

Górniak u Mołek o związkach z Krupą i Schrammem

Edyta Górniak była też związana z amerykańskim aktorem Williamem McKinneyem oraz kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim. W 2018 roku Edyta i Zalewski rozstali się, wtedy też diva zdradziła, że była w ciąży z byłym partnerem, ale poroniła.