Allan Krupa od 2020 roku pozostawał w szczęśliwym związku z 19-letnią Angeliką, która aktywnie działała na TikToku i Instagramie. W marcu 2023 roku Allan udzielił wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym wyznał, że świetnie dogaduje się ze swoją partnerką i widzi ją jako swoją żonę. Również Edyta Górniak z miejsca zaakceptowała ukochaną swojego syna i traktowała ją jak własną córkę.

Niestety, jakiś czas później okazało się, że związek Allana i Angeliki przeszedł do przeszłości i nie pomogła nawet interwencja Edyty. Choć mama młodego rapera stwierdziła, że na związku najprawdopodobniej zaważyło zbyt szybkie zamieszkanie razem, Allan w jednym z wywiadów zdementował plotki i wyjaśnił, że były to „kwestie osobowości i charakteru”.

Allan Krupa zdradza, ile pieniędzy potrzebuje na życie w ciągu miesiąca! Lepiej usiądźcie

Allan Krupa spotyka się z 18-letnią córką milionera

Teraz okazuje się, że syn Edyty Górniak nie rozpaczał długo po swojej poprzedniej miłości i wszedł już w nowy związek! Jak donosi portal Shownews, Allan spotyka się z 18-letnią Nicol Pniewską, córką sławnego milionera i influencera Barta Pniewskiego, znanego w sieci jako Highbart:

To właśnie z Nicol Pniewską widywany jest od jakiegoś czasu syn Edyty Górniak. Dziewczyna wychowywała się w Polsce i Niemczech, teraz uczy się w USA. Allan także kiedyś mieszkał z mamą za oceanem i z nostalgią wspomina tamte czasy. Nicol tak jak on chce podbić świat muzyki. Na początku tego roku głośno było o tym, że ojciec wydał majątek, żeby mogła nagrać teledysk do piosenki pt. „3 Wizy”. Klip miał podobno kosztować aż 700 tysięcy złotych, a nastolatka śpiewa w nim o tym, co dzieje się w jej życiu: „Chyba sto koła na sobie mam (…) Ciuchy, zakupy, pokazy, ja nie mam dość (…) Chociaż nieznana twarz, gdzie nie pojadę patrzą się” – czytamy na portalu

Za nowym związkiem Allana przemawiała również metamorfoza, której poddał się raper – jakiś czas temu przefarbował włosy na platynowy blond, a na celebryckie eventy zaczął przychodzić w kosmicznie drogich stylizacjach, co może wynikać z zachwytu nad ojcem swojej partnerki, który jest ogromnym miłośnikiem mody z najwyższej półki oraz kolekcjonuje rzadkie egzemplarze butów.

Allan Krupa pierwszy raz o rozstaniu z dziewczyną! „Moja mama mocno pomogła w tym procesie”

Kolejną poszlaką okazało się opublikowane w lipcu przez Nicol zdjęcie na jej Instagramie, na którym śledzi ją ponad 60 tysięcy osób. Na fotce dziewczyna stoi przy mikrofonie, a obok na komputerze pracuje… właśnie Allan! Mało tego, wspólne zdjęcie zostało polajkowane przez obydwoje rodziców młodych.

IG: nicolpniewska

Allan nie ukrywa się jednak z nową miłością i kilka dni temu para ponownie pokazała się razem w relacji na Instagramie, gdy zadeklarowali wspólne pójście na wybory.

IG: allanenso

IG: allanenso

IG: nicolpniewska

IG: nicolpniewska

IG: nicolpniewska

Allan Krupa z ojcem swojej nowej dziewczyny , fot. Podlewski/AKPA

Edyta Górniak nie może pogodzić się z rozstaniem Allana i Angeliki? „Bardzo przywiązałam do niej, ona do mnie też”

pasekkozak

scena z: Allan Krupa, Lori, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, Lori, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, SK:, , fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, SK:, , fot. AKPA