Allan Krupa zaliczył swój muzyczny debiut, gdy na „Sylwestrze Marzeń” TVP wystąpił razem z mamą Edytą Górniak. Był to również moment,by pochwalić się nową partnerką – Angeliką, która wspierała go podczas eventu. Ich pierwsze wspólne fotki pojawiły się w mediach społecznościowych już latem 2022 roku, jednak wówczas Allan nie chciał zdradzić tożsamości swojej wybranki. Dziś wiadomo, że 19-letnia Angelika aktywnie działa na TikToku, gdzie udało jej się zebrać 32 tysiące obserwatorów. Od niedawna zakochani chętnie dzielą się też wspólnymi zdjęciami w social mediach.

Allan Krupa pokazał dziewczynę! Edyta MUSIAŁA to skomentować!

Allan Krupa o swoim związku z 19-letnią tiktokerką i planach ślubnych

Teraz Allan Krupa udzielił wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym opowiedział o swoim związku i planach na przyszłość. Syn Edyty Górniak przyznał, że to jego pierwsza dłuższa relacja, w której tak dobrze dogaduje się z partnerką:

Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! – zażartował, dodając na serio: – Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału (…). Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo.

I choć zazwyczaj tematyka ślubna pozostaje raczej w sferze marzeń kobiet, Allan zdradził jak wyglądałby jego wymarzony ślub:

Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa (chodzi o wieżowiec w Dubaju – przyp. red. Jastrząb Post). To myślę, że tak (jestem gotów na ślub – przyp. red.). Nawet jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie – wyjaśnił, po czym dodał: Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? (…) Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia.

Na koniec przyznał, że Edyta Górniak uczy go dobrego traktowania kobiet, a od czasu do czasu podsuwa synowi dodatkowe wskazówki:

Wychowywała mnie, żeby szanować nie tylko kobiety, ale wszystkich ludzi. Nawet dziś od czasu do czasu daje mi różne wskazówki, co zrobić, żeby było jeszcze lepiej.

Myślicie, że Angelice spodoba się pomysł ślubu w Dubaju?

Allan Krupa odpowiada ojcu na próbę kontaktu: „To jakaś żałosna próba poprawienia wizerunku”

pasekkozak