Johnny Depp przez oskarżenia Amber Heard stracił kilka dobrych ról i tak naprawdę stracił wiarygodność w Hollywood. Zniknął z życia publicznego, ale jak widać nie odpuszcza w walce o oczyszczenie swojego imienia. Po jego stronie ringu stoi również była żona Vanessa Paradis, która wyznała, że aktor nie jest agresywny, a tym bardziej w stosunku do kobiet. Tak, czy siak, walka w sądzie się nie kończy.

Johnny Depp zaszokował w sądzie. „Postanowiłem odejść od Amber Heard, gdy wypróżniła się na łóżko”

Johnny wierzy, że udowodnienie, że Amber Heard kłamała pod przysięgą, może pomóc w jego drugiej sprawie o zniesławienie w Stanach Zjednoczonych, on i jego zespół mają teraz misję ustalenia prawdy.

„Wykalkulowane i manipulacyjne kłamstwo, zaprojektowane tak, aby od samego początku wywołać silne pozytywne wrażenie samej siebie. Od samego początku przechyliła szalę przeciwko panu Deppowi”, komentuje jeden z prawników aktora

Aktor i jego prawny team próbują udowodnić, że gwiazda „Aquamana” złożyła fałszywą przysięgę w sądzie, kiedy twierdziła, że ​​przekazała łącznie 7 milionów dolarów na ACLU ((American Civil Liberties Union – amerykańska organizacja non-profit, której celem jest ochrona praw obywatelskich gwarantowanych przez konstytucję Stanów Zjednoczonych) i Children’s Hospital Los Angeles – na co zgodziła się zrobić w ramach ugody rozwodowej. Chce dowieść, że tak naprawdę za uregulowaniem rachunku stał jej ówczesny facet Elon Musk.

Dzięki nowym dowodom Johnny chce m.in. cofnąć orzeczenie sędziego w Londynie pod koniec zeszłego roku, które ustaliło, że dziennik The Sun nie zniesławił jego imienia wielkim nagłówkiem z 2018 r. „Żonobijca”.

„Twierdzimy, że była to niemal wiadomość podprogowa skierowana do sądu i przysięgłych – „Chcę, żeby zapłacił, ale nie chcę zatrzymać ani grosza z jego pieniędzy ze względu na sposób, w jaki byłam traktowana” [przyp. mówiła pod przysięgą Amber Heard] – i oczywiście w kontekście tej sprawy oznacza odrazę do oskarżonego pana Deppa. Dowody stanowiły całkowicie wyjątkowy akt filantropii, który wywarłby głębokie wrażenie na każdym rozsądnym człowieku. Jej publiczne oświadczenia wyraźnie stwierdziły, że darowizny ACLU były specjalnie przeznaczone dla ofiar przemocy domowej. Podprogowe przesłanie roszczenia charytatywnego było w każdym razie jasne: pani Heard nie chciałaby zatrzymać żadnych pieniędzy pana Deppa, ponieważ stosował przeciw niej przemoc. Przedstawione dowody najwyraźniej zamierzały przedstawić ją jako osobę cnotliwą i ofiarę. Okazuje się, że pieniądze jednak zatrzymała dla siebie, a datek przekazany został tak naprawdę przez osobę trzecią” – powiedział Andrew Caldecott, adwokat Johnnego Deppa.

Ochroniarz Johnny’ego Deppa ujawnia szokujące zdjęcia aktora

Jak widać Johnny Depp nie odpuszcza. A jakie jest wasze zdanie na temat tego skandalu, który ciągnie się od lat? Jedni stoją murem za aktorem, inni wierzą w wersję Amber Heard, która już kilkukrotnie została przyłapana na kłamstwie. Myślicie, że uda się aktorowi wybielić całkowicie z zarzutów? Czy ostatecznie poznamy prawdę na temat prawdziwego oblicza Johnnego Deppa?