Batalia sądowa między Johnnym Deppem a Amber Heard trwa w najlepsze i wciąż nie wiadomo, która ze stron ostatecznie wygra. Zarówno Depp jak i Heard przedstawili dowody i swoje zeznania, w których oskarżają drugą stronę o przemoc domową, groźby czy szantaż oraz przejawy agresji.

Dotychczas szala zwycięstwa zaczęła przechylać się w stronę Deppa – na jaw wyszły informacje, że Amber groziła Deppowi, że popełni samobójstwo, zgasiła mu papierosa na twarzy oraz odcięła opuszek palca. Aktorka przyznała się też do bicia ex-męża, a Depp wyjawił światu śmierdzący sekret – Amber Heard wypróżniła się w ich wspólnym łóżku.

Ambear Heard załamana „płaczącym” filtrem na Snapchacie: śmiechom nie ma końca

Amber Heard przyznała się do KŁAMSTWA! Znów zwaliła winę na Johnny’ego

Teraz wyszła na jaw kolejna rzecz przemawiająca przeciwko Heard – Była żona Johnny’ego Deppa po ugodzie zawartej z mężem w 2016 roku zobowiązała się wpłacić darowiznę w postaci 7 mln dolarów na rzecz dwóch organizacji charytatywnych. Dwa lata później Heard w jednym z wywiadów przekonywała, że całą kwotę przeznaczyła dla ACLU oraz szpitala w Los Angeles i zapewniła, że „nigdy nie była zainteresowana pieniędzmi„. Kłamstwo wyszło na jaw, gdy Terence Dougherty – dyrektor operacyjny i radca prawny ACLU zeznał, że w imieniu Amber Heard zostało dotychczas przekazane jedynie 1,3 mln dolarów na rzecz fundacji.

Amber przyznała się do kłamstwa, ale jednocześnie jak można się było spodziewać szybko odwróciła kota ogonem i kolejny raz zwaliła winę na Deppa:

Nie obchodziły mnie pieniądze. Powiedziano mi, że jeśli nie zgodzę się na taką ugodę, nigdy się nie dogadamy. Wzięłam znacznie mniej niż to, co proponowali i do czego miałam prawo. Chciałam tylko mojego bezpieczeństwa i mojej przyszłości, a on poszedł na kompromis… Chciałam, żeby zostawił mnie w spokoju. Mówię to od 2016 roku.

Heard zapewniła też, że zamierza dotrzymać obietnicy i wpłacić darowiznę na cele charytatywne, ale powstrzymuje ją przed tym toczący się proces sądowy:

Zamierzam w pełni dotrzymać wszystkich moich zobowiązań. Chciałabym, żeby przestał mnie pozywać, wtedy to będę mogła zrobić.

Sonda

poll-violet

Trwa proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Które z nich wyjdzie z tego zwycięsko i komu kibicujecie?

1

Johnny

2

Amber