Johnny Depp pozwał wydawcę „The Sun” News Group Newspapers i jego redaktora naczelnego za artykuł z kwietnia 2018 r, w którym zarzucono, że aktor stosował przemoc fizyczną wobec 34-letniej aktorki, Amber Heard.

Johnny Depp zaatakowany przez Amber Heard?

Johnny Depp walczy w sądzie z „The Sun”. Pojawił się tam z byłą żoną

Ochroniarz Johnny’ego Deppa ujawnił szokujące zdjęcia aktora, na których ma widoczne obrażenia na twarzy. Pomoże to Deppowi w rozprawie o zniesławienie przeciwko gazecie.

Ochroniarz Sean Bett, który pracował dla Deppa od dziewięciu lat powiedział, że w grudniu 2015 roku zrobił trzy zdjęcia aktorowi telefonem komórkowym.

Pan Depp powiedział mi, że panna Heard kilka razy uderzyła go w twarz – zeznał ochroniarz.

Bett ujawnił również czwarte zdjęcie, na którym aktor jest również kontuzjowany. Zeznał, że zdjęcie zrobił po 30. urodzinach Heard w Los Angeles w kwietniu 2016 r.

Ujawniono szokujące zdjęcie Johnny’ego Deppa

Z kolei adwokat NGN, Sasha Wass powiedział przed sądem, że zdjęcie zostało zrobione w marcu 2015 roku i sama Heard przyznała się, że zaatakowała Deppa w obronie swojej siostry Whitney.

Heard twierdzi, że ona i Depp pokłócili się, kiedy zbliżył się do Whitney w ich domu w Los Angeles – bała się, że może popchnąć siostrę na schodach, więc uderzył go w twarz.

Adwokat Wass powiedział w sądzie, że para pokłóciła się w marcu 2015 r. ponieważ Heard dowiedziała się, że Depp ma romans z kobietą o imieniu Rochelle Hathaway.

Z kolei aktor odpowiedział, że Heard była dość zazdrosna o Rochelle i kilka innych osób…

Do sieci trafiło kolejne nagranie z bójki Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Prawnik aktora przekonuje, że wszystko było zaplanowane

Ochroniarz Sean Bett poza tym zeznał dzisiaj w sądzie, że Depp był regularnie atakowany przez Heard, regularnie widział, jak rzuca „butelkami, szkłem i innymi przedmiotami” w Deppa oraz przez cały okres ich związku słyszał „obelżywe słowa” wobec Deppa.

Zdjęcia ochroniarza Johnny’ego Deppa TUTAJ!

Amber Heard. HANNAH MCKAY / Reuters / Forum

Amber Heard. HANNAH MCKAY / Reuters / Forum

Johnny Depp. Fot. Victoria Jones / PA Images / Forum

Johnny Depp. Fot. Victoria Jones / PA Images / Forum

Johnny Depp. Fot. Victoria Jones / PA Images / Forum

Johnny Depp. Fot. Victoria Jones / PA Images / Forum

BACKGRID / Backgrid UK / Forum

BACKGRID / Backgrid UK / Forum