Amber Heard (36 l.) w ostatni piątek została sfotografowana, gdy wysiadała z prywatnego odrzutowca i wsiadła do luksusowego samochodu z szoferem. To pierwszy raz, kiedy aktorka została zauważona od czasu przegranej w sprawie z Johnny Deppem.

Elon Musk pozwał Amber Heard do sądu

Amber Heard wysiadała z prywatnego odrzutowca

Aktorka miała na sobie czarną bluzkę i spodnie, kiedy pojawiła się na płycie lotniska w Waszyngtonie. Amerykański serwis plotkarski TMZ poinformował, że Amber Heard odbyła spotkania w Nowym Jorku wcześniej tego dnia, lecąc z New Jersey do Waszyngtonu, a następnie poleciała do domu Wirginii. Jak widać, nie przejmuje się śladem węglowym. Towarzyszyły jej co najmniej 4 osoby, w tym jej siostra Whitney Heard.

Amber Heard Fot. The Image Direct / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Amber Heard Fot. Image Direct / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Amber Heard wraca do gry?

Jej decyzja o locie prywatnym samolotem była dość kosztowna, a wiadomo, że aktorce nakazano zapłacić Deppowi 10 milionów dolarów odszkodowania i 5 milionów dolarów odszkodowań karnych. Na co, według informacji od jej ekipy prawnej, jej nie stać.

Amber Heard jest niewypłacalna, odwołuje się

Amber Heard kontynuuje narzekanie na system. Z kolei Depp od czasu swojej wielkiej wygranej, ostatnio w Anglii musiał być eskortowany z hotelu, gdyż tłum fanów był zbyt wielki i mógł okazać się dla niego zbyt niebezpieczny.

Amber Heard Fot. Image Direct / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

amber heard

Amber Heard Fot. POOL / Reuters / Forum

Johnny Depp Fot. ARRELL / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Johnny Depp Fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum