Aneta Glam-Kurp to jedna z bohaterek programu „Żony Miami” oraz życiowa patnerka jednego z najbogatszych mieszkańców Miami – George’a Wallnera. Celebrytka raz na jakiś czas pojawia się w polskim show-biznesie, a niedawno wzięła udział w nowym reality-show „Królowa przetrwania”. Od pewnego czasu jest o niej głośno również ze względu na konflikt z Caroline Derpieński.

Na co dzień 50-letnia celebrytka prowadzi bajkowe życie w Miami, gdzie nie może narzekać na finanse i jest w stanie spełnić każdą swoją zachciankę i fanaberię, niezależnie od ceny. I choć dla wielu górną granicą marzeń są drogie samoloty, pięciogwiazdkowe hotele czy ekskluzywne apartamenty, Glam mierzy jeszcze wyżej, a swoje największe marzenie planuje spełnić w kosmosie! I to już wkrótce…

Aneta Glam wystąpiła w filmie Netflixa! Zagrała uwodzicielkę z pejczem (FOTO)

Aneta Glam szykuje się do podróży kosmicznej. Zamierza zbliżyć się do księżyca

Celebrytka pochwaliła się na Instagramie, że w 2026 roku weźmie udział w kosmicznej wyprawie, która okrąży księżyc. Już teraz rozpoczęła 2-letni trening, który ma ją przygotować do funkcjonowania w stanie nieważkości i przeciążeń.

Niebo jest granicą?? Nie dla mnie!! Przygotowuję się do podróży dookoła Księżyca w, mam nadzieję, 2026. Przed nami 2 lata treningu.. to był mój pierwszy dzień, moje pierwsze zajęcia w @gozerog Niesamowita wiedza, niesamowite doświadczenie i niesamowita szansa.. Dlaczego chcę to zrobić? Czasami bardzo pomaga spojrzenie na problem z dystansu i perspektywy, aby móc go rozwiązać.. a nasza planeta rzeczywiście ma ogromne problemy.. – napisała pod opublikowanym nagraniem z treningu.

W odpowiedzi na liczne pytania fanów, Aneta Glam zrobiła serię InstaStories, na których uchyliła rąbka tajemnicy związanego ze swoją niecodzienną fanaberią. Okazuje się, że za kosmiczną wyprawą idzie równie kosmiczna cena – Glam zdradziła, że podróż statkiem kosmicznym i przelot wokół orbity wyniesie od 500 tys. do 1 mln dolarów. Sam pojedynczy kurs przygotowujący to koszt 10 tysięcy dolarów. Podróż będzie trwać około 2-3 dni w jedną stronę, czyli łącznie jakieś 6 dni w kosmosie.

Zapytana o klaustrofobię odpowiedziała, że nie jest to dla niej problemem i podkreśliła, że program „Królowa przetrwania” pomógł jej odkryć w sobie nowe pokłady cierpliwości, o jakie się nie podejrzewała:

Klaustrofobii nie mam, a poziom mojej cierpliwości sprawdziłam już w dżungli, jest bardzo wysoki. Musiałam tam obcować przez tygodnie, 24 godziny na dobę z pewnymi osobami, z którymi w normalnych warunkach nie chciałabym spędzić nawet 5 minut mojego czasu. Więc teraz, taki 6-dniowy rejs to będzie dla mnie pestka – po czym dodała: Kilka osób też się zapytało, czy jeśli musiałabym zabrać na taką wyprawę któreś z uczestniczek „Królowa przetrwania”, to na pewno te dwie, prawdziwe, szczere, zaradne, silne, pozytywne, czułe jak również zabawne, co byłoby tam bardzo potrzebne żeby stresu nie odczuwać, tak jak w dżungli było – @josiekwasniewska @ewelona.

Na koniec Glam zdradziła, dlaczego to właśnie „podróż na księżyc” jest jej największym marzeniem:

Jest jeszcze jeden powód, dlaczego chcę się zbliżyć do księżyca. Zawsze czułam od niego niesamowitą, pozytywną energię. Uwielbiam na niego patrzeć, kocham pełnię, zawsze wtedy się modlę, i wypowiadam życzenia podczas każdej pełni. I jak widać po moim życiu całkiem nieźle to działa a moje życzenia się spełniają… Więc czuję tą niesamowitą więź i wyobrażam sobie, że jeśli uda mi się do niego zbliżyć, to obdarzy mnie specjalnymi mocami, skoro nawet z tak daleka odrobinę tak robi… A tych specjalnych mocy i pozytywnej energii bardzo potrzebuję, by przekonać ogromne rzesze ludzi, by przerzucili się na etyczny styl życia, co jest bardzo, bardzo trudne… Wszystko, co robię w moim życiu jest dla mojej misji i to również.

Choć większość obserwatorów kibicuje jej w podbijaniu kosmosu, znalazły się również osoby, które nie były zachwycone pomysłem. Jedna z internautek zasugerowała, że tak ogromną kwotę pieniędzy można było przeznaczyć na pomoc zwierzętom:

Pół miliona żeby w kosmos lecieć a nie lepiej przeznaczyć to dla zwierzątka?

Glam natychmiast odpowiedziała:

Żeby ratować zwierzęta, wystarczy nie kupować części ich ciała w sklepach. Więc nawet nie musisz nic na to wydać, wręcz przeciwnie. Przestań je zjadać, to je uratujesz.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak trzymać kciuki za udaną podróż w kosmos!

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

pasekkozak

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik