Pod koniec roku na platformie Player i w TVN7 będzie emitowane nowe reality show „Królowa przetrwania”. W zapowiedzi programu czytamy, że w show weźmie udział „12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality”.

Krzysztof Stanowski jest rozczarowany zachowaniem Natalii Janoszek: „Skala bezczelności tej dziewczyny (…)”.

Krzysztof Stanowski o udziale Natalii Janoszek w nowym show

W nowym programie rozrywkowym będziemy mogli zobaczyć przede wszystkim wzbudzającą wiele kontrowersji Natalię Janoszek. Widzowie będą mogli oglądać także Martę Linkiewicz, Ewel0nę z „Warsaw Shore”, Anetę Glam z „Żon Miami”, Monikę Miller oraz Edytę Folwarską.

Natalia Janoszek wystąpi w nowym reality show TVN7! Internauci reagują „nie ośmieszajcie się”

Internauci szybko zareagowali na nowe ogłoszenie opublikowane na profilu Instagram TVN7. W komentarzach nie kryli swoich opinii. Najczęściej jednak możemy przeczytać niepochlebne wpisy dotyczące udziału Natalii Janoszek. W związku z głośną aferą obnażającą całą karierę celebrytki przez Krzysztofa Stanowskiego, portal shownews zapytał dziennikarza, co sądzi o wyborze Natalii Janoszek do nowego programu.

Życzę zarówno stacji, jak i samej Natalii powodzenia. Każdy dzisiaj wie, kogo dokładnie i gdzie ogląda, sytuacja jest klarowna i o to chodziło. Prawda została ujawniona, teraz niech każdy robi z tą prawdą, co chce. – stwierdził Stanowski

Natalia Janoszek na indyjskim FESTYNIE: macha do „fanów” z cabrioletu i odbiera statuetkę! (ZDJĘCIA)

Dodał również, że jeśli po jego materiale, celebrytka nadal funkcjonuje w przestrzeni show-biznesu, to zdecydowanie powinna otrzymać nagrodę nawet bez udziału w reality show.

Sądzę, że skoro nie spłonęła ze wstydu do tej pory, to dla mnie jest już Królową Przetrwania i powinno się jej przyznać ten tytuł z góry, bez konieczności udziału w jakimś programiku TV – powiedział w rozmowie z portalem shownews dziennikarz

Natalia Janoszek, fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natalia Janoszek, fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, fot. Krzemiński Jordan/AKPA